AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel

+13
özz
stratospheregirl
edemirci44
Tonwer
S.Tensei
KaranlıK
Squaw
Desire
LordCha
kordiseps
sera myu
Drakai
DicLonius
17 posters

1 sayfadaki 6 sayfası 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel Empty DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel

Mesaj tarafından DicLonius Cuma 6 Mart - 17:39

Scanner gelene kadar fotoğraf makinesi ile çektim.

En son DicLonius tarafından Cuma 17 Tem. - 20:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel Empty Geri: DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel

Mesaj tarafından Drakai Cuma 6 Mart - 17:59

Kanka iş var sende hele ecchi çizimlerine hasta oldum thump
Drakai
Isınan üye
Isınan üye

Ruh Hali : DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel Asik10

DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel Empty Geri: DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel

Mesaj tarafından DicLonius Cuma 6 Mart - 18:06

Drakai demiş ki:Kanka iş var sende hele ecchi çizimlerine hasta oldum thump

Sağol=] Zaten ağrılıklı olarak yha "Yüz Profili" yada "Ecchi" çalışırım. Anatomi aşırı şekilde lazım oluyor.
DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından sera myu Cuma 6 Mart - 18:08

1.ve 3.resimler dışında ki diğer resimlerde ben çok hata göremedim ama o hatalarıda diğerlerinde telafi etmişsin yazmama gerek yok bunun dışında sende ellerde biraz zorlanıyor gibisin bilmiyorum tahminim yanlışmı ama elleride düzeltirden 1 ve 3.resimler dışındakiler bence çok hoş birde mayolu resimdeki kız bu benim kendi fikrim ama göğüslerinin arasındaki çizgiyide çekersen göze daha hoş ve çekici görüneceini düşünüyorum zaten animelerdede abartılarak kullanılan bir hiledir Very Happy ve yarışma içinde senin yerinde olsam bende aynı resmi seçerdim ama o resimle ilgili eleştireceğim tek şeyse erkein tuttuğu saç tutamı biraz daha iyi olabilirdi bunun dışında güzel bir resim oda başarılarının ve resimlerinin devamını dilerim KIRMIZI GÜLÜCÜK
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel Dagini10

Mesaj tarafından kordiseps Cuma 6 Mart - 18:17

30 nolu çizimin çok hoşuma gitti... OK
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1596
Ruh Hali : DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel Cesur10

Mesaj tarafından DicLonius Cuma 6 Mart - 18:49

sera myu demiş ki:1.ve 3.resimler dışında ki diğer resimlerde ben çok hata göremedim ama o hatalarıda diğerlerinde telafi etmişsin yazmama gerek yok bunun dışında sende ellerde biraz zorlanıyor gibisin bilmiyorum tahminim yanlışmı ama elleride düzeltirden 1 ve 3.resimler dışındakiler bence çok hoş birde mayolu resimdeki kız bu benim kendi fikrim ama göğüslerinin arasındaki çizgiyide çekersen göze daha hoş ve çekici görüneceini düşünüyorum zaten animelerdede abartılarak kullanılan bir hiledir Very Happy ve yarışma içinde senin yerinde olsam bende aynı resmi seçerdim ama o resimle ilgili eleştireceğim tek şeyse erkein tuttuğu saç tutamı biraz daha iyi olabilirdi bunun dışında güzel bir resim oda başarılarının ve resimlerinin devamını dilerim KIRMIZI GÜLÜCÜK

Hmm.. El çizimleri bi insan anatomisindeki en zor bölgelerden biridir, onun için elleri crosslarla halletmeye çalışıyorum. Crosslar sayesinde, elbet alışçam el çizimlerine. Göğüs arası çizgileri denedim ama sevmiyorum genellikle. Abartı sevmem yani zevkime uymuyor(Ne gerek var kocaman göğüslere^-^). Yarışma için koyduğum çizimde yine genellikle eller ön planda. Dediğim gibi elin anatomisine çalışıyorum zamanla düzelecektir oda.

Teşekkür ederim =]
DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından LordCha Çarş. 11 Mart - 14:08

Anatomiye çalışmak zamanla insan vucundudaki hareketleri daha güzel çizmeni sağlıycaktı bu doğru.
Bazı çizimlerinde kalın ve ince kalem kullanıyorsun galiba.Rosario + Vampire buz kız çiziminde eller hariç diğer yerlerde ağırlıklı olarak biraz kalın bir kalem kullanmış ellere oranla.Eller için ince uçlu seçmen ya da ucu incelterek yapman çok hoş.Özellikle el gibi uzuv çizimleri zor oluyor,onları tam ve güzel bir biçimde oturtulmazsa resmin düzeni bozuluyor.Onları düzgün ve doğru çizmek zordur.Ayrıca özellikle beğendiğim diğer bir çiziminde lucy elfen lied'dan.Onu yaparken o bakışı sahidende çok iyi yansıtmışsın,çok hoşuma gitti.Kalemi biraz dha üzerinden geçirerek ve birz daha bastırarak mükemmel bir siyahlık yakalayabilirsin.Bakışlar çok önemlidir, bütün yüzün ve karakterin asıl amacını ve ifadesini gösterir.
Tamam birde küçük tavsiyede bulunıyım, koyduğun ilk resimi çekerken büyük bir sabırsızlıkla bitirip resmini çektin galiba.Üzerindeki silgi parçaları duruyorda XD
İlk resmin diğer söylediğim resimlere oranla daha az uğraşılsada duruşu ve o halini sahiden güzel yakalayıp çizmişsin.Ayrıca çok sevimli bir çizim olduğunuda eklemek isterim.
Bir şey daha sende uçlu kalem kullandığını düşündüğüm için söylüyorum,micro uçlara göre rotring uç biraz daha sert.Yani rotring kullanırken biraz daha dikkatli olmak gerek,micro daha yumuşak ve çabuk kavranan cinste.Microdan rotring'e 2 gün önce tekrar geçtim ve bu farkı fark ettim.(genelde uçlara fazla dikkat etmezdim gerçi ama farkları bayağı işe yarıyor) Smile
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1126
Ruh Hali : DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel Anlayi10

http://www.ayeshadow.tr.gg

Mesaj tarafından sera myu Çarş. 11 Mart - 20:36

diclonius senden bir ricam olacak çiziminin zor olduğunu düşündüğün resimlerin varsa bana gönderirmisin anime olsun tabiiki
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel Dagini10

Mesaj tarafından Desire Çarş. 25 Mart - 19:27

Bi ara bana çizimlerini göstercektin Diclonius Smile istersen buraya ekleyebilirsin sabırsızlılla bekliyorum çalışmalarını Wink
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1227

http://www.dilekart.deviantart.com

Mesaj tarafından DicLonius C.tesi 28 Mart - 18:04

Kusura bakmayın uzun zamandır uzak kaldım forumdan mesajlarınızı şimdi görüyorum. Çizimlerime gelicek olursak P.tesi koymayı düşünüyorum bir kaç düzeltme sonrası 3 yeni çizimimi buraya eklemiş olacağım=)
DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından LordCha C.tesi 28 Mart - 18:44

Tamamdır
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Desire Paz 29 Mart - 7:36

DicLonius demiş ki:Kusura bakmayın uzun zamandır uzak kaldım forumdan mesajlarınızı şimdi görüyorum. Çizimlerime gelicek olursak P.tesi koymayı düşünüyorum bir kaç düzeltme sonrası 3 yeni çizimimi buraya eklemiş olacağım=)
hmm ozellıkle bana buyuk yetenegını gosterecegın cızımler beklıyorum hanı bı ara bana ornek alabılecegım cızımlerım var sana gosterebılırım demıstın Smile onlardan ıstıyorum lutfen.
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Squaw Ptsi 30 Mart - 16:00

Dicle (Ben de sana böyle sesleniyorum bundan sonra bilgin olsun ^^) ,çizim pek yapmam ama incelediğim kadarıyla ve de amatör ruhumla olan değerlendirmelere göre ben 2. çizdiğini ve de 30 numaralı olan çizimini çok beğendim...

Amatör ruhlu diyorum çünkü ben çizim peşinde koşmayı bıraktım lise yıllarımda hevesti geçti ^^ ben yazı peşindeyim aslında,''Yazar Çizer''den ziyade ''Yazarım'' sadece ^^

Genel olarak dikkatimi çeken nokta çizimlerde daha doğrusu önem verdiğim nokta vücut ya da portre çalışmasıysa eğer;bence ayrıntılar çok önemlidir ve de sen bu ayrıntıları çok iyi kullanmışsın.....

Ayrıca en son yaptığın hatun çalışmalarında bir bayanın kıvrımlarını ve de hatlardaki çizgileri çok güzel ayrıntı olarak vermişsin resimde yani bahsettiğim hat çizgisi;bayanlarda bikini bölgesi diye geçen olaydaki,ön profildeki alt kısımdaki bikinin üstündeki çizgi ve de arka profilde kalça kıvrımlarında olan hat çizgileri (Ne dediğimi biri tercüme etsin bana =D) gayet başarılı ayrıntılar olmuş....

Çalışmalarının daha da fazlasını görmek isterim burda ^^.......

En son squaw tarafından Ptsi 30 Mart - 16:23 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1051
Ruh Hali : DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel Kustah10

Mesaj tarafından LordCha Ptsi 30 Mart - 16:16

squaw, seninde iyi görüşün varmış.Diclonius da çizim konusunda ayrıntılara dikkat ediyor ve benim gibi tek bir kaleme bağlı kalmadan farklı kalemlerlede çalışıyorXDD.Çizim deyince siyahlıkları birazda olsa kullandığım allen remim aklıma geldi,birazdan yükliyim:)
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Squaw Ptsi 30 Mart - 16:22

LordCha demiş ki:squaw, seninde iyi görüşün varmış.Diclonius da çizim konusunda ayrıntılara dikkat ediyor ve benim gibi tek bir kaleme bağlı kalmadan farklı kalemlerlede çalışıyorXDD.Çizim deyince siyahlıkları birazda olsa kullandığım allen remim aklıma geldi,birazdan yükliyim:)

Hmmmmm.... Parthner anlamışsın söylediklerimi mutlu etti beni ^^ Bir an için dedim çok mu karışık cümleler kurdum ama derin cümleler ve de çizimler hoşuma gider her daim,senin çizimlerini de değerlendireceğim en kısa zamanda bilgin olsun ^^...

Korkma sert eleştriler yapmayacağım zaten olumsuzlukları fazla ayırt edemem bilmediğim bir konuysa ama eğer ki ''Çizer'' olan hayatımı geride bırakmamış olsaydım emin ol ki sert eleştrilerime maruz kalabilirdiniz Razz
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından LordCha Ptsi 30 Mart - 16:28

Fikirlere her zaman açığım Smile

(Not:Yeni çizimlerini bekliyorum Diclonius) XD
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Desire Ptsi 30 Mart - 16:31

Dişim agrıyor ama göstermeden edemedim
DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel Jrw6k8

Popoyu çok düz çizmişsin ama kız tam olarak düz durmuyor bir tarafa eğimiş kendini ve kalça sol tarafa doğru daha çıkık olmalı kendine aynada bakabilirsin o pozisyondayken vücudunun nasıl şekil aldıgını görebilirsin Wink
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Squaw Cuma 3 Nis. - 22:58

Gece Dicle ile konuşurken ''abi''sinin çizimlerinden konu açıldı ve de bana göderdiğinde çok beğendim bunları sergilemezsek ayıp olur dedim o da bana onun başlığı adı altında yayımlamama izin verdi sizlerin de izniyle bu güzel ve de yorumsuz olan çizimleri ekliyorum elimde resmin 3 aşaması var aslında daha fazlaydı aşaması ama Dicle maç'a gitti ben de hepsini alamadım....

Bence bu 3.ü de yeter zaten,söylenecek pek bir şey bırakmayacak güzellikte tüm çizimler,ben başlığını koydum çizimlerin;........''Yorumsuz''..............^^

Spoiler:
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Desire C.tesi 4 Nis. - 8:34

Süper tasarım ama inşallah abi si bu yetenegini kullanıyordur.
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Squaw C.tesi 4 Nis. - 15:24

Desire demiş ki:Süper tasarım ama inşallah abi si bu yetenegini kullanıyordur.

Çok konuşamadık o konuda Dicle ile ama abisi'nin bence hiçbir çizimine yorum yapılamaz o yüzden de başlıklarını her daim ''........Yorumsuz.........'' diye isimlendiriyorum ve de abisinin bir arkadaşının da çizimleri süper.Dicle'ye söyledim ama forum.lara sempatiklik duymuyorlar maalesef abi'si ve arkadaşı....

Ben de abi'sinin bu yeteneği gizli saklı kalmamalı diye düşünerek ekleme yaptım Dicle'den izin alarak tüm taslak süperdi ama Dicle maç'a gireceği için fazla meşgul etmedim baştan sona tüm taslakları gösterdi bana Dicle,bence hepside ''...........Yorumsuz.....'' du.... ^^
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından KaranlıK C.tesi 4 Nis. - 16:15

Üsteki eleştiryi görünce dayanamadım ve orjinal resmi buraya ekleme gereği duydum çünkü çizilen resim bayağı iyi gözüktü gözüme.

Spoiler:
KaranlıK
KaranlıK
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 430
Ruh Hali : DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel Bulutl10

Mesaj tarafından Squaw C.tesi 4 Nis. - 18:25

KaranlıK demiş ki:Üsteki eleştiryi görünce dayanamadım ve orjinal resmi buraya ekleme gereği duydum çünkü çizilen resim bayağı iyi gözüktü gözüme.

Spoiler:
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Desire C.tesi 4 Nis. - 18:32

KaranlıK demiş ki:Üsteki eleştiryi görünce dayanamadım ve orjinal resmi buraya ekleme gereği duydum çünkü çizilen resim bayağı iyi gözüktü gözüme.

Spoiler:

En son Desire tarafından C.tesi 4 Nis. - 18:44 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Desire C.tesi 4 Nis. - 18:42

squaw demiş ki:

Çok konuşamadık o konuda Dicle ile ama abisi'nin bence hiçbir çizimine yorum yapılamaz o yüzden de başlıklarını her daim ''........Yorumsuz.........'' diye isimlendiriyorum ve de abisinin bir arkadaşının da çizimleri süper.Dicle'ye söyledim ama forum.lara sempatiklik duymuyorlar maalesef abi'si ve arkadaşı....

Ben de abi'sinin bu yeteneği gizli saklı kalmamalı diye düşünerek ekleme yaptım Dicle'den izin alarak tüm taslak süperdi ama Dicle maç'a gireceği için fazla meşgul etmedim baştan sona tüm taslakları gösterdi bana Dicle,bence hepside ''...........Yorumsuz.....'' du.... ^^
Hmm o zaman yorumsuz çizimler diye bir konu açmanı tavsiye ediyorum sana böylece konuyu kitlerim ve yorum gelmez Wink
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Squaw C.tesi 4 Nis. - 19:02

Desire demiş ki:
squaw demiş ki:

Hmm o zaman yorumsuz çizimler diye bir konu açmanı tavsiye ediyorum sana böylece konuyu kitlerim ve yorum gelmez Wink

Gerek yok nasılsa ben Dicle'nin başlığından yayın yaptım,güzelliği de sergiledim ayrıca da kilitleteceğim bir başlığı da açmam zaten,vakit kaybı Wink

En son squaw tarafından C.tesi 4 Nis. - 19:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

1 sayfadaki 6 sayfası 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki