AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel

+13
özz
stratospheregirl
edemirci44
Tonwer
S.Tensei
KaranlıK
Squaw
Desire
LordCha
kordiseps
sera myu
Drakai
DicLonius
17 posters

5 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel - Sayfa 5 Empty Geri: DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel

Mesaj tarafından Squaw Paz 3 Mayıs - 19:06

Ben de ikinci çizimini beğendim Dicle'cim,sade,hoş,naturel ama karizma bir hava verilmiş çizdiğin karaktere;ifadesinde de soğukluk daha doğrusu bir umursamazlık hissettim ki bu karşımdakinde ya da izlediğim bir şey'de beni etkileyen en önemli özelliktir...

Çok güzel bir çizim,ilki de güzel ama benim tercihim ikinci çizimden yana Dicle'cim eline sağlık...
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1051
Ruh Hali : DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel - Sayfa 5 Kustah10

DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel - Sayfa 5 Empty Geri: DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel

Mesaj tarafından LordCha Ptsi 4 Mayıs - 14:06

Resimlerini sevdim, hızlı mı yaptın bu sefer Smile ?
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1126
Ruh Hali : DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel - Sayfa 5 Anlayi10

http://www.ayeshadow.tr.gg

Mesaj tarafından DicLonius Ptsi 4 Mayıs - 15:05

LordCha demiş ki:Resimlerini sevdim, hızlı mı yaptın bu sefer Smile ?

Uhm.. 2. resim normalde sıkıntıdan çizdiğim bi resimdi yani klavye aldında bi kağıt çıkarıp karaladım hoş olmuştu temizleyip koydum buraya ama nedense herkes 2. çizimi beyenmiş^^ 1. resimse upraştıpım bi resimdi ama daha taslak belirtmiştim burda bi mesajda sanırım... biraz temizlicem o kız samurayı...
DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından DicLonius Cuma 22 Mayıs - 21:49

Yeni çizim!
Uzun zamandır çizim yapmıyordum. Oturup bi tane çiziyim dedim sakin kafayla sabaha karşı... Nescafé+müzik eşliğinde oturup çizdim. Daha bitmedi ama sanıyorum şu sınav haftasından sonra bitecek... Ha hiç mi çizim yapmadım bu "uzun zaman" içinde? Yaptım tabiki... ÖSS denemelerinde soru aralarına chibi ile donalttım! İşte yeni çizimim;
*Not... Çizim biraz silik olduğu için dikkatli bakmanız gerekçek kusura bakmayın=)
DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel - Sayfa 5 Whaarrior.th
DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından Desire C.tesi 23 Mayıs - 7:31

Resim gözükmüyor.
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1227
Ruh Hali : DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel - Sayfa 5 Asik10

http://www.dilekart.deviantart.com

Mesaj tarafından scoutcrawler C.tesi 23 Mayıs - 7:34

Tılayınca silik siik gözüküyo
scoutcrawler
scoutcrawler
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1168

http://codegeassrpg.yetkinforum.com

Mesaj tarafından Desire C.tesi 23 Mayıs - 7:36

Tıkladım ama gözükmedi Wink
eğer resmin orjinalini bana atarsan koyulaştırrıp ekleyebilirim Diclonius
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından DicLonius C.tesi 23 Mayıs - 8:21

DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından Desire C.tesi 23 Mayıs - 9:43

Spoiler:
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından RoMe C.tesi 23 Mayıs - 13:53

çalışma iyi ancak, bazı yerlerde sorun var gibi, örneğin kollarda, sanki dirseğin alt kısmı ve üst kısmında bir ölçü problemi var gibi, sağ parmaklar ve sopayı kavramasını tam hissettirememişsin, genel olarak saçlar ve duruş iyi bence.
RoMe
RoMe
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1523
Ruh Hali : DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel - Sayfa 5 Huysuz10

Mesaj tarafından özz C.tesi 23 Mayıs - 16:16

eskiz olarak güzel bir çizim. detaylarına gireceksin zaten değilmi (özellikle parmaklar) sonra üzerinde durduğu ayağı biraz daha iyi çizebilirsin. bir de beyazın da belirttiği gibi kollarda özellikle arkada kalan kolun üst kısmı ve alt kısmı, oranları tutmamış. ama dediğim gibi eskiz olarak iyi detaylarda düzeltirsin onlarıda. son halini ekle de görelim Very Happy
öss hazırlıklarında da kolay gelsin.
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1172
Ruh Hali : DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel - Sayfa 5 Keyifs10

Mesaj tarafından DicLonius C.tesi 23 Mayıs - 19:29

Herşeyden önce yorum yazdığınız için teşekkür ederim.

beyazm demiş ki:çalışma iyi ancak, bazı yerlerde sorun var gibi, örneğin kollarda, sanki dirseğin alt kısmı ve üst kısmında bir ölçü problemi var gibi, sağ parmaklar ve sopayı kavramasını tam hissettirememişsin, genel olarak saçlar ve duruş iyi bence.

Çalışmayı Beyendiğine sevindim Beyazm. Resimi koymadan önce belirtmiştim zaten tam bitirmedim diye... Yani daha düzeltmeler olcak tabiiki. Ama dediklerine yine bi göz atıcam...

Bu arada otobüste yaptığım bi sketçi eklemek istiyorum... Yenibosna>Zincirlikuyu seferinde sakince çiziyim dedim... Hoşuma gitti ekledim^^
DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel - Sayfa 5 Minibar.th

En son DicLonius tarafından C.tesi 23 Mayıs - 21:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından Squaw C.tesi 23 Mayıs - 21:22

Tamamlamamış olduğun çiziminde ayak duruşları güzel olmuş ve de beyazm'la birlikte Özz de yazınca dikkat ettim de ellerde tam kavrayamama gibi bir olay olmuş yani sanki tutuş olayı gerçekçi gibi görünmüyor göze ama onun dışında yazdığım gibi ayak duruş olayı özellikle de havadaki ayak parmakları güzel bir çalışma olmuş...

Bir de yere basan ayaklar ayaklar daha kıvrılma şeklinde olabilir diye düşünüyorum ben,gözüme çok dik olmuş gibi geldi,bitirince bir daha göz gezdirelim eklediğinde Wink

En son eklediğin resime gelince tablo ve de havadaki asılı bardaklar ayrıntısını beğendim özellikle de bir otobüste yapılan çizime göre çok hoşuma gitti diyebilirim,eline sağlık canım,devamını beklemedeyim ^^
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından DicLonius Paz 24 Mayıs - 10:10

squaw demiş ki:Tamamlamamış olduğun çiziminde ayak duruşları güzel olmuş ve de beyazm'la birlikte Özz de yazınca dikkat ettim de ellerde tam kavrayamama gibi bir olay olmuş yani sanki tutuş olayı gerçekçi gibi görünmüyor göze ama onun dışında yazdığım gibi ayak duruş olayı özellikle de havadaki ayak parmakları güzel bir çalışma olmuş...

Bir de yere basan ayaklar ayaklar daha kıvrılma şeklinde olabilir diye düşünüyorum ben,gözüme çok dik olmuş gibi geldi,bitirince bir daha göz gezdirelim eklediğinde Wink

En son eklediğin resime gelince tablo ve de havadaki asılı bardaklar ayrıntısını beğendim özellikle de bir otobüste yapılan çizime göre çok hoşuma gitti diyebilirim,eline sağlık canım,devamını beklemedeyim ^^

Uhm... Teşekkür ederim Itır abla=) Daha önceki mesajlarımdada dediğim gibi, bitmedi zaten bu çizim henüz. Sanırım bitiremiyeceğim gibi şu sınavlar yüzünden...

En son eklediğim "Mini Bar" karalamasıda o kadar şahane b'şi değil ama baktım hoş duruyor eklemeden geçmiyim dedim. Aslında Metrobüs olmasaydı ben bu karalamayı hiç yapamazdım.
Bkz: >14R Rasathane-Kadıköy otobüsü tümsek, çukur ve ana-baba günü^^ >Metrobüs, Yenibosna-Zincirlikuyu seferi gel keyfim gel^^

Şu sıralarda Ingilizce projesiyle uğraşıyorum... İçinde çizimin oldupu bi çalışma. İstediğim dizi ve filmlerden replikler koparıp onları karton kağıda bi kaç resimle ve dizi veya filmin açıklamasıyla ppt dosyası hazırlamak=) Şuan DeathNote' u yapıyorum bitirince scan/resim çekip buraya koyarım.(İnşallah^^)
DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından LordCha Paz 24 Mayıs - 13:51

Bitirince umarım koyarsın.Şimdiden güzel olucak gibi, bekliyorum Smile
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1126
Ruh Hali : DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel - Sayfa 5 Anlayi10

http://www.ayeshadow.tr.gg

Mesaj tarafından Squaw Paz 24 Mayıs - 15:57

Bu İngilizce Projesi çalışmanı sabırsızlık bekliyorum Dicle'cim çok meraklandırdın beni açıkçası ^_^

Umarım en kısa zamanda bitirip ekleyebilirsin,beklemedeyim ve de sınavlarında olsun projelerinde olsun başarılar diliyorum canım umarım emeklerinin karşılığını alırsın....

O karalama çok muhteşem değil ama nedense kendim de yaptığımda bir şeyi yazı olsun ya da bir uğraş olsun düşünmeden planlanmadan aniden yapılan çalışmalar her zaman daha çok hoşuma gitmiştir çünkü bana daha samimi daha içten gelmiştir o yüzden de ''Mini Bar'' çizimin ayrı bir hoşuma gitti ^_^
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından DicLonius Paz 24 Mayıs - 21:19

Projemden bi parça... Daha tam bitmediği için kesip koydum scan ederken buyrun... Ve ilk defa renkli bi çalışma yaptım hatanın bol olabileceği bi çalışma bu kısa zamana yetiştiriyorum ödevi xD

DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel - Sayfa 5 Noe.th
DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından HitsugayaTaichou Paz 24 Mayıs - 21:28

Hepsi güzel.
Dicle senin eskidenki çizimlerde vardı onlarıda eklesen Very Happy MSN de avatara yerleştirdiklerin fln.
HitsugayaTaichou
HitsugayaTaichou
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 48
Ruh Hali : DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel - Sayfa 5 Soguk10

Mesaj tarafından Desire Ptsi 25 Mayıs - 7:39

Diclonius ben eklediğin resimleri açıp düzeltemiyorum sen kurallara uygun bir şekilde ekler misin lütfen.
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Squaw Ptsi 25 Mayıs - 18:04

Dicle canım en sevdiğim seriden bir karakter çizmişsin çok beğendim sanırım True Tears hayranlığımdan olsa gerek kusur varsa bile göremiyorum,bu resmi görünce yeniden izleyesim geldi...

Çiziminde saçlar ve de Noe'nin hiç çıkarmadığı tokası var güzel,toka olayı hoş bir ilinti olmuş her ne kadar karakterin özelliği de olsa Noe Isurugi ile bütünleşen bir şey çünkü ^_^

Ayrıca da tasarladığın bu stil Noe'nin kişiliğini de düşününce süper olmuş çünkü böyle bir kıyafetle onu seri boyunca göremezdik kesinlikle...!!!

Dikkat ettim de genelde bayan temalı çizimler yapıyorsun bir ara ''Number 4'' çizdiğini görmek isterim =)
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından DicLonius Perş. 4 Haz. - 16:54

Uzun bi aradan sonra yeni bi çizim ekliyorum. Düz çiziklerle çalıştığım bir çalışma bu seferki. Renklendirmeyide deniycem tabii aklıma eserse ama şimdiki hali bu...
Good Morning^^

Spoiler:

(:
DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından stratospheregirl Perş. 4 Haz. - 20:01

vay cok begendim bunu bir tek sağ el ve kolda az problem var gibi duruyor ama geri kalanı güzeel, kıyafetin duruşu vs. Smile bunu renklendirmelisin ^_^
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Kadın Mesaj Sayısı : 153
Ruh Hali : DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel - Sayfa 5 Eglenc10

Mesaj tarafından Squaw Perş. 4 Haz. - 22:17

Öncelikle Nila'nın da dediği gibi kesinlikle bunu renklendirmelisin Dicle'cim şiddetle bunu diliyorum =)

Onun dışında kıyafet stili çok hoşuma gitti güzel tasarı eğer sen tasarladıysan ^_^ ve de kızın omuzundan askısının düşmesi çok güzel bir hoş'luk katmış çizimine;Nila'ya el konusunda katılıyorum biraz göze batıyor sanki bir problem varmış hissi veriyor,duruşu mu hoş değil büyükçe mi duruyor net bir şekilde karar veremedim sorunun ne olduğuna ^_^...Bir de bluz kıvrımları özellikle de bel kısmındaki yandan gelen kıvrım gayet başarılı olmuş bence Wink

Kızın dudaklarını yamultmuş havasını da çok güzel yansıtmışsın resimde bunu çok beğendim sanki umursamaz ya da bir şeylerden sıkılmış bir hatun havası oluşmuş çizimde,çok hoş...
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından KaranlıK Cuma 5 Haz. - 11:51

Oha... Hatta mükemmel oha Very Happy

Ben uykulu bir hali olarak değerlendiriyorum ve yine oha Very Happy bayıldım "10 10 10" tam puan veriyorum ve gönülden söylüyorumki süper olmuş çok beğendim eline sağlık. ^^
KaranlıK
KaranlıK
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 430
Ruh Hali : DicLonius' dan Karalamalar=] *Güncel - Sayfa 5 Bulutl10

Mesaj tarafından DicLonius Cuma 5 Haz. - 17:41

Pekala^^ Renklendirmeyi deniycem ama herşeyden önce şu Japonca ödevlerine kafa yorup paranoyak olmam lazım.^^

stratospheregirl demiş ki:vay cok begendim bunu bir tek sağ el ve kolda
az problem var gibi duruyor ama geri kalanı güzeel, kıyafetin duruşu
vs. Smile bunu renklendirmelisin ^_^

aslında çizimin sitili birazda öyle hani kolları ve elleri uzattım ve
büyüttüm. Bilmiyorum denedim benim gözümehoş geldi kurşunla çizdiğimde
böyle kalsın dedim^^

squaw demiş ki:Öncelikle Nila'nın da dediği gibi kesinlikle bunu renklendirmelisin Dicle'cim şiddetle bunu diliyorum =)

Onun
dışında kıyafet stili çok hoşuma gitti güzel tasarı eğer sen
tasarladıysan ^_^ ve de kızın omuzundan askısının düşmesi çok güzel bir
hoş'luk katmış çizimine;Nila'ya el konusunda katılıyorum biraz göze
batıyor sanki bir problem varmış hissi veriyor,duruşu mu hoş değil
büyükçe mi duruyor net bir şekilde karar veremedim sorunun ne olduğuna
^_^...Bir de bluz kıvrımları özellikle de bel kısmındaki yandan gelen
kıvrım gayet başarılı olmuş bence Wink

Kızın
dudaklarını yamultmuş havasını da çok güzel yansıtmışsın resimde bunu
çok beğendim sanki umursamaz ya da bir şeylerden sıkılmış bir hatun
havası oluşmuş çizimde,çok hoş...

Renklendircem şiddet kullanma üzerimde(falan)Razz
Kıyafeti düz çizgilerle yaptım zaten farkediliyor sanırım. O askı ilk
çizdiğimde normal duruyodu ama indiriyim dedim daha sexy olur dedim
içimden öyle yaptım. Dediğim gibi eli falan büyük ve uzun yaptım
bilerek stile biraz uygun olsun diye. Bluz kıvrımlarını sevdiysen fazla
söze gerek yok senin beyenmen yeter Squaw^^ Dudakda ise düz bi çizgi
çektim aslında biraz eğik yani abartılcak b'şi yok ama bakınca güzel
duruyo ciddenxD Aslında kız sabah yeni uyanmış halinde gözünün altında
yaş var tam gözükmüyor ama... Yenisini yapıyorum karakterin eklerim
onuda buraya

KaranlıK demiş ki:Oha... Hatta mükemmel oha Very Happy

Ben uykulu bir hali olarak değerlendiriyorum ve yine oha Very Happy bayıldım "10 10 10" tam puan veriyorum ve gönülden söylüyorumki süper olmuş çok beğendim eline sağlık. ^^

UBER Mükemmel Oha tazıxD? Teşekkür ederim sevdiğin için ama 10 üzerinden 30 puan verdin o_O' elime sağlık afiyet olsun^^
DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

5 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki