AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

genel anime tartışma başlığı

+49
Lyn
kanade
ademania
halvah(J)
muhtesemmatrix
resurgam
Ozey
Hitokiri
4sprz
DarkeLia
bLue-Dragon
blackgod
Servet
Unde®kaN
Spinel Sun
aoshi
savage garden
CHOBiTS
Kitiara
wiL-
AnTiOkSiDaN
Zax
doumeki
Sora Kaze
SheaN
Ryoko Yoichi
özz
scoutcrawler
gundamaster
kordiseps
DicLonius
ecursed
riflem@n
Exile Falcon
lantis
Susano'o
sera myu
blackhydra
hione
sakura hime
yuuki_cross
zhenya
Squaw
Unde®minE
bluetear
meyday
lafolya
S.Tensei
LordCha
53 posters

28 sayfadaki 40 sayfası Önceki  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sonraki

genel anime tartışma başlığı - Sayfa 28 Empty Geri: genel anime tartışma başlığı

Mesaj tarafından bLue-Dragon Salı 18 Ağus. - 12:26

40dan sonra zevk alırsın lafiş Very Happy

Umineko süper tabide yer yer higurashiyi görür gibiyim. Aman neyse izleyim görelim Very Happy
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Erkek Mesaj Sayısı : 1946
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 28 Olgun10

genel anime tartışma başlığı - Sayfa 28 Empty Geri: genel anime tartışma başlığı

Mesaj tarafından sera myu Çarş. 19 Ağus. - 14:17

lafolya demiş ki:d.gray man e başladım büyük umutlarla ama hayal kırıklığına uğradım yaa. şuan 19 bölüme geldim beni tatmin etmedi .. daha darklı ve dolu dolu geçmesini bekliyordum. elki başlardayım ondan kaynaklanıyorda olabilir.
seni çoooooooooooooook iyi anlıyorum aynı şeyleri bende yaşadım walla 70 e kadar yolun var lafolya 70 den sonra hadi 60 diyelim 60dan sonra güzel ama ozamana kadar dişini sıkıcan ama en azından lavi ve kanda gibi iki yavrucuğu tanımış olacaksın gerçi kanda için tanımış olacaksın diyemem çünkü göründüğü bölüm sayısı bi elin parmakları kadar ama en azından o bölümlerin değerini bil iyi izle beynine kazı lol! laviyi bolbol görürsün sonra zaten Razz
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 28 Dagini10

Mesaj tarafından 4sprz Çarş. 19 Ağus. - 14:22

58e kadar falan d grayman tam bir işkence. bu 1-58i belki 5-6 ayda izlemişimdir ama 58 den sonra 1 günde bitirdim seriyi o derece uçurum var arada.
1-59 arası inanılmaz filler var şöle diyebilirim ki mangada 55 chapter animede 54 bölümde anlatılıyo yani neredeyse ortalama 1 animeye 1 bölüm mangadan daha az işlemişler.
Dişini sık derim , bence en iyi shounen serilerinden biri.
4sprz
4sprz
AnimeOu
AnimeOu

Mesaj tarafından bLue-Dragon Çarş. 19 Ağus. - 15:25

Mangasına başından beri bakmadım ama filler doluğunu sanmıyorum sonuçta o karakterleri tanıma aşamasında oluyoruz. 1 bölüm içinde tabiki bazı yerlerde filler olacaktır.
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Mesaj tarafından sera myu Çarş. 19 Ağus. - 15:30

walla d.gray mande hiç bi karakteri tanıma aşaması falan yok laviye sonlarda 1 bölümmü ne verdiler biraz çocukluğunu gördük kandanın zaten öyle bir şeyi olmadı paso yan karakterleri tanıdık bide biraz allen biraz lenalee okadar d.gray man bölüm sayısına bakarak söylüyorum karşılaştırılabileceğim shounenler arasında en kötü kurguya sahip animeydi üstelik o kadar iyi karakterleri varken ya bide onlarca bölüm allen izledik madem allen izleticektin şu karanlık alleni baştan çıkarsaydın da biraz eğlenseydik ya en sevmediğim tiptir sürekli gülerek gezen iyilik meleği tipindeki karakterler neyse ben 40-50 diyemem ama 70 den sonra sıkılmazsın büyük olasılıkla KIRMIZI GÜLÜCÜK
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından özz Çarş. 19 Ağus. - 15:58

valla ben baştan sona sevmiş ve zevkle izlemiştim d.gray-man i. ama 2 günde 35 bölümü devirdiğim için can alıcı bölümlere daha çabuk gelmiştim. kandanın olayı farklı biraz, zaten soğuk, kayıtsız insanlara uzak biri olarak gösterilen bir karakterin bütün sırlarının ilk bölümlerden açıklanması saçma olurdu. allenin durumu da güzel bence seri boyunca kafamızı kurcalayacak şeyleri zaten gösterdiler, mana mesela ben mana'nın
Spoiler:
bence çok iyi bir anime, tabi beklenti meselesi, istediğini alamayınca beğenmeyebilirsin, ben çok fazla eğlendim, kahkahalar attım ve hüzünlendim ve bazı sahnelerde bunların hepsi birarada oldu.
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1172
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 28 Keyifs10

Mesaj tarafından bLue-Dragon Çarş. 19 Ağus. - 16:02

Aynen Özlem gibiydim bende 4-5 günde 89a gelmiştim.
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Mesaj tarafından sera myu Çarş. 19 Ağus. - 16:09

özz demiş ki:valla ben baştan sona sevmiş ve zevkle izlemiştim d.gray-man i. ama 2 günde 35 bölümü devirdiğim için can alıcı bölümlere daha çabuk gelmiştim. kandanın olayı farklı biraz, zaten soğuk, kayıtsız insanlara uzak biri olarak gösterilen bir karakterin bütün sırlarının ilk bölümlerden açıklanması saçma olurdu. allenin durumu da güzel bence seri boyunca kafamızı kurcalayacak şeyleri zaten gösterdiler, mana mesela ben mana'nın
Spoiler:
bence çok iyi bir anime, tabi beklenti meselesi, istediğini alamayınca beğenmeyebilirsin, ben çok fazla eğlendim, kahkahalar attım ve hüzünlendim ve bazı sahnelerde bunların hepsi birarada oldu.
yaw kandanın sırları son bölümlerdede açıklanmadıki kandayla ilgili hiç bişey açıklanmadı allen ve lenaleeyi örendik sadece bence yetersiz ama anime yarım kalmış falan lafları dolaşıyor çokda bilmiyorum ne kadar doğrudur ama animenin yarım kalmasına bağladım bu açığı belki ilerideki bölümlerde kanda ve laviye daha çok yer ayırmayı hedeflemişlerdir ama yarım kalınca olmamıştır diye düşündüm
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından özz Çarş. 19 Ağus. - 17:02

manga devam ettiği sürece hala bir umut var seracım pgi açıkçası ben de kandanın sırrını merak ediyorum
Spoiler:
ve en çok da lavi hakkında daha çok şey öğrenmek istiyorum. mangası henüz bitmemiş olduğu için animede açık noktalar tonla var ama uydurma bir senaryo ile tamamlamaya çalışmaları daha kötü olurdu. mangasında bu açıkları kapatsalar yine iyi umarım sonunu görebiliriz. anime için de 2. bir sezon olacak mı bekleyip göreceğiz. hep birlikte dua edelim de olsun Razz
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından lafolya Çarş. 19 Ağus. - 17:21

hımm. sizin bu yorumlarınızdan sonra dişimi sıkıp izlemeye devam edeyim o zaman. belkide olaylar ve karakterler tam açıklanmadığı için de olabilir benim sıkıntım... bakalım sonu nasıl biticek. ama en sevdiğim kısımlar lavi ve kandanın olduğu bölümler.. tabi kandayı görebildiğim desem daha doğru..

Spoiler:

bakalım sonu nasıl olucak...
lafolya
lafolya
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 943
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 28 Uykum210

Mesaj tarafından özz Çarş. 19 Ağus. - 17:26

general cross müthiş canım Razz sadist amca
lenalee nin de 6. hissi kuvvetli sanırım Very Happy doğrusu bilmiyorum. sanırım daha çok izleyicinin merakını uyandırmak, biraz da endişelendirmek için veriyorlar böyle rüya sahnelerini ama son bölümlere doğru hop oturup hop kalkacağın savaş sahneleri olacak, benden söylemesi.
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından lafolya Çarş. 19 Ağus. - 17:31

ewet ewet general cross müthiş şimdiye kadar az görsemde. peki ilerleyen bölümlerde daha çok karşılaşırım onunla umarım.. bende daha farklı bir yetenek ortaya çıkıcak mı diye düşünmüştüm.. olabilir ilk baştaki bölümler sıkıcı olunca seninde dediğin gibi canım izleyici ekran başında tutmak için yapmış olabilirler...
lafolya
lafolya
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından sera myu Çarş. 19 Ağus. - 18:06

ya ne zaman bi animede biri bi rüya gördüde o rüya anlamsız çıktı zaten maşallah hepsi geleceği görüo anime karakterlerinin o artık kural lol!
özz bende öyle umud ediyorumda hadi bakalım bence yucchanın aradığı kişi kız kardeşi gibi ama ailesindendir zaten büyük olasılıkla ama eğer o çocuğu öldürürlerse manga biter benim için o kadar bölüme tahammül etmemin tek sebebi yucchanı görebilmekti zaten bide lavim var okadar genel anime tartışma başlığı - Sayfa 28 45891
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından LordCha Çarş. 19 Ağus. - 18:29

D.Gray Man tek kelime ile mükemmel zaten.Yalnız anime yerine mangadan devam etmek biraz kötü oluyor.Önemli sahnelerde müzikle beraber yapılması ile animesi tercihim.Ama devamına 1 yıl var nerden baksak.

Generall Cross'un da seviye 2 akumaları nasıl kontrol altına aldığı ise çok büyük bir merak ve gizem doğrusu.
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1126
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 28 Anlayi10

http://www.ayeshadow.tr.gg

Mesaj tarafından özz Çarş. 19 Ağus. - 18:40

@ lordcha, evet crossla ilgili o kısmı ben de merak ediyorum ama mangada öğrenebilecek miyiz en son benim okuduğum kadarıyla cross
Spoiler:
@ sera, yaa sorma animenin sonlarında resmen diken üstünde oturdum özellikle
Spoiler:
kanda ile ilgili benim görüşüm, daha önce de yazmıştım sanırım
Spoiler:
manga ve manga ka ile ilgili hergün yeni birşey çıkıyor, allahım hayırlısıyla şu manganın sonunu getirsinler Razz
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından bLue-Dragon Çarş. 19 Ağus. - 18:41

Spoiler:
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Mesaj tarafından LordCha Çarş. 19 Ağus. - 19:52

Cross'un genel özelliği ortadan kaybolmasıdır(kullandığı iki masumiyetten maria'a bunun için).Her zaman aranır yalnız bir yerlerden çıkar
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından sera myu Çarş. 19 Ağus. - 20:04

ya genelde kanda gibi karakterler yalnız prens oluo ve aileleriyle ilgili bi sounları oluo hatta bu sert karakterlerinin sebebi aileleriyle ilgili yaşadıkları sorunlar oluyor zaten kandanın hafif sasuke çakması olduğunu düşünürsen al birini vur ötekine işte lol!
ama her nekadar yucchan desemde kandaaa diye bağırsamda sasukemin tırnağı olamaz onuda söyleyim aynı şekilde d.gray manide narutoyla karşılaştırmam
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından bLue-Dragon Çarş. 19 Ağus. - 20:09

Spoiler:
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Mesaj tarafından LordCha Çarş. 19 Ağus. - 20:23

Hiç beklenmedik bir yerde ve zamanda ortaya çıkacaktır.Sonuçta akumalarla ilgili en fazla bilgisi olan insan o (noah'lardan sonra).Milenyum kontuda onu bu yüzden arıyor ve bu savaşta gücünede ihtiyaç var.
Bence ortaya çıktığında ne olursa olsun gücü için yardım alacaklar.

Kanda, sessiz,bazen agresif ve soğuk kanlı.Her böyle çeşit animede böyle bir karakter vardır(sasukeden çok daha iyi).
Ama Allen ve lavi daha yakışıklılar kanda'dan.
Allen = yakışıklı + sevimli (benim oyum allen'dan yana XD )
Lavi = yakışıklı + karizmatik

Zaten artık mangasıda büyük dergilerden birine geçmiş ve aylık olarak çıkcağı için 2.ci devam sezonunada kesin gözüyle bakabiliriz.
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından zhenya Perş. 20 Ağus. - 17:51

sera myu demiş ki:ya genelde kanda gibi karakterler yalnız prens oluo ve aileleriyle ilgili bi sounları oluo hatta bu sert karakterlerinin sebebi aileleriyle ilgili yaşadıkları sorunlar oluyor zaten kandanın hafif sasuke çakması olduğunu düşünürsen al birini vur ötekine işte lol!
ama her nekadar yucchan desemde kandaaa diye bağırsamda sasukemin tırnağı olamaz onuda söyleyim aynı şekilde d.gray manide narutoyla karşılaştırmam
kanda dediğin gibi bazı sorunları olan biri ki bu sorunları mangasında daha yeni yeni işlemeye başladılar...
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 991
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 28 Karisi10

Mesaj tarafından lafolya Perş. 20 Ağus. - 17:57

şuan d.gray man de 77 bölümdeyim sizin dediğiniz gibi seri daha bir güzel olmaya başladı. özellikle allen masumiyetinin şekil değiştirip asıl şekline dönmesi diyelim allenin masumiyetin çıktığı zamanki çizimi daha bir güzel oldu..

kulağına taktığı o altın rengi verici küpeyle bana fate stay nigth taki en sonda çıkan karakter vardı yaa ismini unuttum şimdi bir anda onu hatırlattı...

ben noah ailesine aşık oldum yalnız. çok karizmatikler yaa.. tatlı istiyor hep canım yaa onları izlerken neden acaba
tongue
lafolya
lafolya
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından sera myu Perş. 20 Ağus. - 18:51

noahta tiki dehşet karizmadır zaten ya o beyaz gömleğiyle falan tam işte karizma adam ama ben şeyi anlamamıştım lafolya sen bu spoilerı okuma da
Spoiler:
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından bLue-Dragon Perş. 20 Ağus. - 18:53

Spoiler:
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Mesaj tarafından özz Perş. 20 Ağus. - 18:59

bence de geçmiş değil. ayrıca
Spoiler:
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

28 sayfadaki 40 sayfası Önceki  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sonraki

- Similar topics