AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

genel anime tartışma başlığı

+49
Lyn
kanade
ademania
halvah(J)
muhtesemmatrix
resurgam
Ozey
Hitokiri
4sprz
DarkeLia
bLue-Dragon
blackgod
Servet
Unde®kaN
Spinel Sun
aoshi
savage garden
CHOBiTS
Kitiara
wiL-
AnTiOkSiDaN
Zax
doumeki
Sora Kaze
SheaN
Ryoko Yoichi
özz
scoutcrawler
gundamaster
kordiseps
DicLonius
ecursed
riflem@n
Exile Falcon
lantis
Susano'o
sera myu
blackhydra
hione
sakura hime
yuuki_cross
zhenya
Squaw
Unde®minE
bluetear
meyday
lafolya
S.Tensei
LordCha
53 posters

27 sayfadaki 40 sayfası Önceki  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sonraki

genel anime tartışma başlığı - Sayfa 27 Empty Geri: genel anime tartışma başlığı

Mesaj tarafından özz Paz 16 Ağus. - 17:44

"kara no kyoukai" 2. filmi izledim. konusunu okumamıştım daha önce. shiki
Spoiler:
1. filmden daha iyi bir film olmuş. belki de bana öyle geldi sonuçta 1. film hikayenin ortasından başladı gibi ama çizim olarak 2. film daha iyiydi sanki. neyse ben 1-2-3.. sırasında izlemeye devam edicem böylesi daha eğlenceli. 3. filmi haftaya izlerim artık Very Happy
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1172
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 27 Keyifs10

genel anime tartışma başlığı - Sayfa 27 Empty Geri: genel anime tartışma başlığı

Mesaj tarafından meyday Paz 16 Ağus. - 20:12

Haftaya bırakılır mı hiç Evil or Very Mad ... Normal sıralama en güzeli bence de OK
"Kara no Kyoukai & Ryougi Shiki" genel anime tartışma başlığı - Sayfa 27 45891
meyday
meyday
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1201
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 27 Centil10

Mesaj tarafından özz Paz 16 Ağus. - 20:59

dur ya 3. film daha dehşet olacak sanırım. 1 gün için bu kadar gerilim yeter Very Happy her hafta 1 film.
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından meyday Paz 16 Ağus. - 21:11

Evet biraz olacak. ^^ Haftada 2 film olsa Razz ... İyi seyirler Very Happy
meyday
meyday
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından özz Paz 16 Ağus. - 21:22

teşekkürler pgi
20 filmden oluşan bir seri olsaydı dediğin olabilirdi, 3 hafta sonra 5 filmi de izlemiş olacağım, yeni filmler kim bilir ne zaman çevrilir. bittikten sonra bir de kronolojik sırada izlerim, güzel olacak bu Razz
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından meyday Paz 16 Ağus. - 21:30

Ben o kadar dayanamazdım Very Happy
Kronolojik sıra ile izlemene gerek kaymaya bilir, son filmden (7. film) önce çıkacak film kronolojik sıra ile özet tarzında olacak ve ben de her filmi 2 şer kimini 3 kez izledim bile : )
meyday
meyday
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından özz Paz 16 Ağus. - 21:35

özet mi blink neden hep böyle yapıyorlar ya, yeni bir hikayeyi tercih ederdim. neyse yeni filmler çıkana kadar ben tekrar bi elden geçiririm 5 filmi Smile
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından meyday Paz 16 Ağus. - 21:44

Özet tarzda ise de yenilikler olacakmış, bu filmler için planlananın dışında yeni bir hikaye çıkacağını sanmıyorum, şu ana kadar hazırlanan en kaliteli yapımlardan birini izliyoruz, kendi adıma ne kadar çok Kara no Kyoukai filmi olursa o kadar memnun olurum, filmler bitince zaten kim bilir kaç kez tekrar izliycem T.T ... Tek arzum type-moon artık mutlu bir son yapsın pale

Bence de kesinlikle elden bir geçir Very Happy
meyday
meyday
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Squaw Paz 16 Ağus. - 21:56

özz demiş ki:"kara no kyoukai" 2. filmi izledim. konusunu okumamıştım daha önce. shiki
Spoiler:
1. filmden daha iyi bir film olmuş. belki de bana öyle geldi sonuçta 1. film hikayenin ortasından başladı gibi ama çizim olarak 2. film daha iyiydi sanki. neyse ben 1-2-3.. sırasında izlemeye devam edicem böylesi daha eğlenceli. 3. filmi haftaya izlerim artık Very Happy

Bence en iyi film 5.filmdi bugün de 6.filmi bitirdim ben en çok 5.filmi beğendim ve de 4.film de;

Spoiler:

5. filmi beğenme nedenime gelince;

Spoiler:

Son olara ''Kara no Kyoukai'' filmlerini izlerken karşıma daha önce izlediğim Type Moon yapımlarındaki tüm karakterleri izliyormuşum hissi uyandı ben de bilmiyorum sizlerde de oldu mu;

-Mesela 6.film de Rin ve Rider görür gibi oldum
-Shiki'yle lise arkadaşı olan erkek karakter de Shinegtsutan Tsukihime'den bu filmlere fırlamış gibiydi ayrıca orda erkek karakterin adı Shiki'ydi zaten
Smile

Ve bence filmler kesinlikle kendi sıralamasına göre izlenmeli...

Edit: Meyday imza'daki hatun süper ne de olsa bir cadı hem de ''Golden Witch'' o_O
Avatar da yeni bir yavru-chan görüyorum >.<
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1051
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 27 Kustah10

Mesaj tarafından meyday Paz 16 Ağus. - 22:17

Bir Kara no Kyoukai ci daha cheers

Filmler o kadar kaliteli ve etkileyici ki şimdi beni heyecanlandıran kareleri yazmaya çalışsam tüm filmleri özet geçmiş olucam Very Happy ... Hepsine aşığım genel anime tartışma başlığı - Sayfa 27 45891
squaw demiş ki:Son olara ''Kara no Kyoukai'' filmlerini izlerken karşıma daha önce izlediğim Type Moon yapımlarındaki tüm karakterleri izliyormuşum hissi uyandı ben de bilmiyorum sizlerde de oldu mu;
Bunu için fazla yorum yapamam ama bana karakterlerin özü, tutum ve davranışları tüm Type-Moon yapımlarından daha iyi hazırlanıp işleniyor izlenimi verdi.

***Sen cadıcısın biliyorum Razz ... Kendisi Umineko dan bir şaheser, 5. bölümde bir çıktı pir çıktı, o alaylı küçük gören bakışlara kapıldım, bir endam bir havası var ki tongue
Avatar Higurashi'den Keiichi, beğenmezsen söyle Haruhi koyarım Very Happy
meyday
meyday
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Squaw Paz 16 Ağus. - 22:40

Bir Type Moon'cu demen daha mantıklı olurdu Meyday Razz

Kesinlikle fimler çok kaliteli şu an Ost.ları indiriyorum zaten karakterler oldukça orjinal ama bu durum sırf Type Moon yapımcılarıyla alakalı değildir nasıl desem her yapımcı için kendine öz karakter çizimi ve de tasarımı vardır başka örnekleri de görebiliriz;bknz;Clamp;Shinkai ustamız,Miyazaki ustamız her ayrı film de her ayrı yapımlarında aynı karakterler çıkıyormuş hissi uyandırır bizde...

Her karakterin ayrı bir karizması her karakterin ayrı bir özelliği her karakterin ayrı bir öz'ü vardı kesinlikle Kara no Kyoukai filmlerinde,karşı taraf-yani kötüler bile- oldukça etkileyiciydi kesinlikle,her zaman kötü karakterler ben de merak uyandırmıştır belki de o yüzden en çok 5.film beni kendine daha çok çekmiştir diye düşünüyorum Smile

Evet hatundaki bakış çok karizma zaten baksana duruşa,cadı olması da zaten ayrıca çekiyor beni Razz

Haruhi daha da çekiciydi sanki Razz *yalannnnnn*

Aman bir ömür bu yavru-chan'a razıyım hatta razıyım ne demek kesinlikle yer edinmeli kendine bir ömür boyu Smile
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından meyday Paz 16 Ağus. - 22:57

Ben Type Moon'cu değilim ama Kara no Kyoukai dersen damarlarımdaki kan akışı hız limitlerini aşıyor. Very Happy
Kara no Kyoukai filmlerini hiç bir Type Moon yapımı ile kıyaslayamam, başka yapımlarla bile. : ) Type Moon yapımları genelde birbileri ile bağlantılı ve kolayca ayırt edilebilen kendilerine has bir çizimleri var.
Spoiler:

Miyazaki ustamızın filmlerini ve karakterlerini gözüm kapalı tanırım, ayırt etmek çok kolay ama çook severim filmlerini. : )

Bu cadıya sen bayılırsın kesin Very Happy ... Golden Witch OK

Ost'leri yenimi indiriyorsun daha Evil or Very Mad ok1
meyday
meyday
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Squaw Paz 16 Ağus. - 23:21

Evet bu Type Moon yapımı sonlarında;
Spoiler:

Miyazaki'yi ben de çok severim Shinkai filmlerini de severim ama Miyazaki daha ayrıdır bende...

Şimdi ''Kara no Kyoukai'' filmlerinden 7.sini sabırsızlıkla bekliyorum açıkçası,bakalım diğer müzikleri mi kullanacaklar aynı müziklerden derleme mi yapılacak merak ediyorum...

Filmleri 3.er şekliyle 2 günde izledim gerçi 6.cıyı en son bugün izledim Ost'ları dün ayarladım daha önceki günlerde de net.e girmedim zaten o yüzden de bugün fırsatım oldu yoksa izlediğim ilk gün atmıştım torrent.e ^__^

Bu Golden Witch'i de izlemem lazım mutlaka >.<
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından meyday Paz 16 Ağus. - 23:36

7. filmden önce Kara no Kyoukai Remix adında kronolojik sıra ile özet tarzı bir film daha çıkacakmış. (Yazmıştım önceki sayfada belki okudun)

"Umineko no Naku Koro ni" serinin tam adı. Seri bir defa muazzam, tam benim sevdiğim türden. Ayrıca TF & FP olarak kaliteli bir fansub ve güzel de çevirisi var. Tabi bir de düzenli güncellemeleri. : )
5. bölüme gel ve beni benden alan küçümseyen alaylı bakışları kendin gör, endamı yeter ya tongue .
meyday
meyday
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Squaw Paz 16 Ağus. - 23:45

Evet okudum yazdığın o özet konusunu da...

Hmm seri fansub şeklinde ve de rapid.se indiremem şu an Sad

Biliyorsun arkadaşım da rapid kullanıyor çakışıyor linkler o yüzden de kötü oluyor benim için.... Umarım fırsatım olursa indiririm...

Eğer izlersem onu da tartışırız merak etme Razz
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından meyday Ptsi 17 Ağus. - 14:44

Torrent olarakta sunumu yapılıyor. ^^
meyday
meyday
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Squaw Ptsi 17 Ağus. - 22:22

O halde seni bekliyorum msn.e bir ara ya da MAL'a *bahaneye bak*

Şakası bir yana da burdan Ö.M ile atabilirsen bende yer edinmiş olan sevgin daha da büyüyecek >.<
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Hitokiri Ptsi 17 Ağus. - 22:39

Umineko fansub için torrent ve rapidshare olarak buradan ulaşabilirsiniz.
Hitokiri
Hitokiri
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 762
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 27 Kimses10

http://www.turkfansub.com

Mesaj tarafından bLue-Dragon Ptsi 17 Ağus. - 23:13

Umineko resmen Higurashinin aynısı. Sadece senaryo ve konu işleyişi farklı ve 5.bölümden sonra iki cadının karşılıklı atışmalarını izleyeceğiz ve böylece seri tam olarak Higurashi misaline dönecek Very Happy
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Erkek Mesaj Sayısı : 1946
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 27 Olgun10

Mesaj tarafından meyday Salı 18 Ağus. - 0:34

@Squaw : Benden önce kaynağından cevap gelmiş. Very Happy ... Güzel bir fırsatı kaçırmışım ^^'' ... değil mi ya bende msn de vardı Razz

Özkan, Umineko'yu o kadar hafife alma bakalım, senaryo ve konu işlenişi ayrı olup nasıl aynı dersin, benzer tarafları olması doğal sonuçta Higurashi ile aynı veya paralel evrende geçiyor. ^^
meyday
meyday
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Ozey Salı 18 Ağus. - 1:14

Umineko en merak ettiğim animelerden birisi ama işte Higurashi benzeri diye bitmesini/birikmesini bekliyorum ki iyice anlayarak izleyeyim. Ama dediğim gibi böyle bi' merak bastı haftalık izlesem mi daha iyi acaba :/
Ozey
Ozey
Isınan üye
Isınan üye

Kadın Mesaj Sayısı : 100
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 27 Bezgin10

https://jockerland.com/

Mesaj tarafından bLue-Dragon Salı 18 Ağus. - 10:05

Mustafa hafife aldığım yok güzel anime ama yukardaki mesajımdada dedim mekan falan farklı. Ama Higurashi gibi gidicek. Biraz farklı birşey olsa daha iyi olur. Sadece kitabe dikkatimi çekiyor. Resmen şöyle olacak.

Higurashi ve Umineko izlemeyen okumasın.
Spoiler:
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Erkek Mesaj Sayısı : 1946
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 27 Olgun10

Mesaj tarafından savage garden Salı 18 Ağus. - 10:20

Tokyo magnitude güzel ilerliyor ben beğendim. 5. bölümde ağlattı beni çok kötü etti. Aklıma geldi gözlerim doldu hemen.
savage garden
savage garden
Moderator
Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 2315
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 27 Karizm10

http://chocobomanga.blogspot.com/

Mesaj tarafından meyday Salı 18 Ağus. - 11:18

@bLue-Dragon
Öyle bir basitliyorsun ki hiç bir aşk veya aksiyon yapımının başka gidişi olabilir mi? Aşık olur mutlu olmaya çalışır vs. Very Happy
Farkı yaratacak olan bunun nasıl işlenip servis edileceği bir bakıma ve gizleri tabi. Higurashi de bunun en güzel örneklerinden birini gördük, ne olduğuna dair bir fikir vermeleri için bir sezon ve fazlası geçti, izlerken aldığımız tat ise benzersizdi.

Neyse benim 5.bölümden sonra Umineko'dan beklentim çok daha fazlası olacağı yönünde, tabi umduğumu bulamazsam hayal kırıklığımda çok büyük olacak. KIRMIZI GÜLÜCÜK
meyday
meyday
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından lafolya Salı 18 Ağus. - 11:24

d.gray man e başladım büyük umutlarla ama hayal kırıklığına uğradım yaa. şuan 19 bölüme geldim beni tatmin etmedi .. daha darklı ve dolu dolu geçmesini bekliyordum. elki başlardayım ondan kaynaklanıyorda olabilir.

blood+ harika bir anime yaaa. az kaldı bitmesine tadı damağımda kaldı diyebilirim. biticek diye üzülüyorum yaaa. keşke bir 50 bölüm daha olsa diyoyorum. özellikle ilk kapanış şarkısı harika bir parça... benim için animenin konusu çizim karakterler kadar müzikte önemlidir..
lafolya
lafolya
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 943
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 27 Uykum210

27 sayfadaki 40 sayfası Önceki  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sonraki

- Similar topics