AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

genel anime tartışma başlığı

+49
Lyn
kanade
ademania
halvah(J)
muhtesemmatrix
resurgam
Ozey
Hitokiri
4sprz
DarkeLia
bLue-Dragon
blackgod
Servet
Unde®kaN
Spinel Sun
aoshi
savage garden
CHOBiTS
Kitiara
wiL-
AnTiOkSiDaN
Zax
doumeki
Sora Kaze
SheaN
Ryoko Yoichi
özz
scoutcrawler
gundamaster
kordiseps
DicLonius
ecursed
riflem@n
Exile Falcon
lantis
Susano'o
sera myu
blackhydra
hione
sakura hime
yuuki_cross
zhenya
Squaw
Unde®minE
bluetear
meyday
lafolya
S.Tensei
LordCha
53 posters

26 sayfadaki 40 sayfası Önceki  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sonraki

genel anime tartışma başlığı - Sayfa 26 Empty Geri: genel anime tartışma başlığı

Mesaj tarafından zhenya Perş. 6 Ağus. - 23:58

sakın ova ları önce izlem ama ...squaw yapmıştı o hatayı... Smile

En son zhenya tarafından Cuma 7 Ağus. - 0:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 991
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 26 Karisi10

genel anime tartışma başlığı - Sayfa 26 Empty Geri: genel anime tartışma başlığı

Mesaj tarafından Squaw Cuma 7 Ağus. - 0:09

Ya evet Zhenya sorma yaptım hatayı bir kere kötü bir hata oldu açıkçası;o zaman seninle konuşmuyorduk hiç hepsini izleyen birisine sormuştum ama ben şimdi o hatayı yapmasın diye söylüyorum herkese Meyday.e de anlatmıştım güzelce umarım unutmamıştır Smile
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1051
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 26 Kustah10

Mesaj tarafından meyday Cuma 7 Ağus. - 0:26

Yok unutmadım, saolun tongue ... Squaw iyice tembihledi pale Very Happy
meyday
meyday
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1201
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 26 Centil10

Mesaj tarafından özz Cuma 7 Ağus. - 7:41

ouran, evet biraz absürt komedi tarzında. başlarda bu durum garibime gitmişti ama bir süre sonra alışınca baya eğlendim.
@ squaw gerçekten de tamaki çok sevimliydi yaa Very Happy dediğin gibi köşelere çekilmesi, depresyona girmesi çok komikti.
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1172
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 26 Keyifs10

Mesaj tarafından yuuki_cross Cuma 7 Ağus. - 9:26

ya aslında bana çok hafif bi anime gibi geldi ouran ben konusu daha sağlam animeleri seviyorum. çok güzel bir anime değilmiş.daha iyi bekliyordum. gözlerimizi biraz bayaram ediyor tamaki sayesinde o kadar KIRMIZI GÜLÜCÜK
şu ikizler beni deli ediyor. yahu onlar kardeş neden shounen ai işine bulaşyorlar, kardeşler arasında iğrenç. ama kızın yaptığı küfürlere kopuyorum lol
yuuki_cross
yuuki_cross
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1289
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 26 Ssstt10

Mesaj tarafından zhenya Cuma 7 Ağus. - 9:54

shounen ai? yok be yahu ...onlarınki göstermelik...ilerki bölümlerde anlarsın...hatta mangasında daha açık bişekilde ortada olayda neyse Smile mangada haruhinin tek talibi tamaki değil haliyle...spoiler olur tabi bunu devamı Very Happy
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 991
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 26 Karisi10

Mesaj tarafından halvah(J) Cuma 7 Ağus. - 10:00

ga-rei mangasının ilk iki bölümünü indirmiştim nasıl bişey diye merak eddiyordum.oldukça güzel sardı valla :-)
halvah(J)
halvah(J)
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 453
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 26 Uykum210

Mesaj tarafından yuuki_cross Cuma 7 Ağus. - 10:15

halvah öncelıkle avatarın lavi şeker gibi .
sonracıgıma burası manga tartışma değil KIRMIZI GÜLÜCÜK ama ga-rei nin anımesını ızlersen gel tartısalım. fazla hızlı gitme mangasında cunku tenseiler ara verdi bi süre. yakında oalcaktır ama bi haraket. KIRMIZI GÜLÜCÜK bende bayılrım ga-rei ye.
zhenya tek tesellimsin bende öyle umuyorum XD yok cocukken bırbırımızn bedenlerıne hep ellerıdık ayakalrı fılan bööhh
huh
yuuki_cross
yuuki_cross
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1289
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 26 Ssstt10

Mesaj tarafından kordiseps Cuma 7 Ağus. - 13:27

özz demiş ki:ouran, evet biraz absürt komedi tarzında. başlarda bu durum garibime gitmişti ama bir süre sonra alışınca baya eğlendim.
Şu ouranı bi izleyemedim ya içimde kaldı! İndrdim ama Telekom da KIRMIZI GÜLÜCÜK Bi aara başliicam!
Bu arada Özz abla True Tears ı izledim verdiin animelerden. Çok hoşuma gitti! Very Happy
Ama o küçük kıza çok acıdım!
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1596
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 26 Cesur10

Mesaj tarafından özz Cuma 7 Ağus. - 13:33

beğenmene sevindim Very Happy üzülme ya daha yaşı küçük bulur sevecek birini Razz çok sevimli bir karakterdi bu arada.
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından kordiseps Cuma 7 Ağus. - 13:36

özz demiş ki:beğenmene sevindim Very Happy üzülme ya daha yaşı küçük bulur sevecek birini Razz çok sevimli bir karakterdi bu arada.

Spoiler:
king O kadar kolay mı yaa!
Spoiler:
Yazık yaa -sg

En son kordiseps tarafından Cuma 7 Ağus. - 13:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından bluetear Cuma 7 Ağus. - 13:39

pastacı kız genel anime tartışma başlığı - Sayfa 26 56

unutmam artık cihatgenel anime tartışma başlığı - Sayfa 26 104
bluetear
bluetear
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1079
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 26 Pusuda10

Mesaj tarafından özz Cuma 7 Ağus. - 13:41

kordicim spoiler kullan bence, izlemeyenler okuyabilir. bu arada o kızın hiç şansı yoktu zaten.
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından kordiseps Cuma 7 Ağus. - 13:56

özz demiş ki:kordicim spoiler kullan bence, izlemeyenler okuyabilir. bu arada o kızın hiç şansı yoktu zaten.

HAklısın yaa! king Unutmuşum birden.
Boşver bu seferlik Blue ya gıcıklık olsun! KIRMIZI GÜLÜCÜK
Yaa işte ben de onu diorum. O kızın bi şansı olsun ki Animenin bi özelliği olsun! Diğer animelerden bi farkı olsun! Very Happy
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından bluetear Cuma 7 Ağus. - 14:02

koparttın beni ya lol

bigün ödeşicez
sns
bluetear
bluetear
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1079
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 26 Pusuda10

Mesaj tarafından sera myu Cuma 7 Ağus. - 14:36

yuuki_cross demiş ki:ya aslında bana çok hafif bi anime gibi geldi ouran ben konusu daha sağlam animeleri seviyorum. çok güzel bir anime değilmiş.daha iyi bekliyordum. gözlerimizi biraz bayaram ediyor tamaki sayesinde o kadar KIRMIZI GÜLÜCÜK
şu ikizler beni deli ediyor. yahu onlar kardeş neden shounen ai işine bulaşyorlar, kardeşler arasında iğrenç. ama kızın yaptığı küfürlere kopuyorum lol

kendi düşüncemi söyleyim ouran dikkatli izlemeyen birine hafif bi anime gibi gelsede herşeyinin altından ayrı bi anlam çıkartan bi anime bana göre mesela senin ikizler hakkındaki görüşlerinin aslında animede dalga amaçlı kullanıldığını görürsün dikkatli izle kızların shounen ai ye olan düşkünlüğünü ki kardeş sevgiside shounen ailerde çok kullanılan bi türdür hele ikizse ouranın bu durumla dalga geçtiğini fark edersin ancak bi yandan o ikizleri gerçekten birbirine bağlı yaparakta dalga geçtiği fanların kalbini kazanabilecek kadar akıllı bi mangakanın elinde çıkma bunun haricinde oradaki her çocuk genelde kullanılan basma kalıp tiplere örnek oluşturuyor ouran kendi içinde bununlada dalga geçer hatta bunu genelde rengeyi kullanarak yapar diğer mantıksız olaylar içinda haruhinin sağduyusunu kullanır ve derki işte siz bunlardan etkileniyorsunuz çünkü en saçma olayı bile etkileyici yapmayı beceriyor mesela honey senpai nin dişinin çürümesi gibi benim kendimi bayabi sorgulamama sebep olmuştu o durum çok genel örnekler veriyorum ama şu alice harikalar diyarındaki bölümü atlarsan o çok gereksiz bi bölümdü saymıyorum onu ouranın her bölümünün altından her komedi olayının altından ayrı bi iğneleme yada vurgu çıktığını görürsün o açıdan ouran benim izlediğim en akıllıca shoujolardan biridir basit bir shoujo olduğunu kesinlikle düşünmüyorum gözümde tek kusuru yarım kalmış bir anime olması biraz uzun oldu ama söylemesem içimde kalırdı lol!
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 26 Dagini10

Mesaj tarafından halvah(J) Cuma 7 Ağus. - 14:41

ouran a başladım fakat bir türlü bitiremedim
bi gün o da bitice inş.
halvah(J)
halvah(J)
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 453

Mesaj tarafından LordCha Ptsi 10 Ağus. - 11:29

Ben ouran'ı üç günde bitirimiştim.Gece yatağa uzanarak tv de izlemiştim.Harikaydı XD

Darker Than Black bir süre önce 2.ci sezonuyla beraber geri döneceği duyurulmuştu.Promo videosuda çıktı ve hei sevenlere bir süpriz verdi.Hei'nin saçları ikinci sezonda uzun.Yani bu 1.ci sezonun finalinden animede en az 1 yıl geçmiş demek ki fazla uzatmazlar bu süreyi zaten.Yputubeda videosu var Smile
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1126
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 26 Anlayi10

http://www.ayeshadow.tr.gg

Mesaj tarafından meyday Çarş. 12 Ağus. - 0:18

Umineko no Naku Koro ni

Serideki Kanon karakterini bayan zannediyordum 6. bölümü izleyince işkillendim ve karakterin tanıtımını da okuyunca kendime güldüm ya Very Happy

Beklentilerim çok ötesine geçecek sanırım, 5. bölüm tam anlamıyla mest oldum ve Beatrice karakterine hayran kaldım, o nasıl bir endam, o nasıl bir yürüyüş, o nasıl bir ses kesinlikle favori karakterlerimden biri oldu. genel anime tartışma başlığı - Sayfa 26 45891
meyday
meyday
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından LordCha Çarş. 12 Ağus. - 2:04

Medyay senin bu bölümde başına gelen benim bugün izlediğimle karşılaştırılamaz bile.Bir komedinin en korkunç güldürme ve zorlama yanını gördüm.Durdurulamaz korkunç ve tek kelimeyle berbat.Makademi wasshoi'de 5 inci bölümden bahsediyorum.Tüm bölümü değil ama demek istediğim sahneyi veriyim,bakın
Love and Peace
https://www.youtube.com/watch?v=iFuKO4JYsmY&feature=related
Korkunç XDDDDD

Sakuma'yı çok sevdim tam bir moe hayranı.Bölüm 2 deki tavrı ve bölüm 12 deki moe tarzı manga çizerken aynı death note daki light gibi yapıyor.Aynı sahne XD Light deftere nasıl hızlıca isim yazıyorsa odda ecchi çiziyor XD
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1126
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 26 Anlayi10

http://www.ayeshadow.tr.gg

Mesaj tarafından Hitokiri Çarş. 12 Ağus. - 11:08

meyday demiş ki:Umineko no Naku Koro ni

Serideki Kanon karakterini bayan zannediyordum 6. bölümü izleyince işkillendim ve karakterin tanıtımını da okuyunca kendime güldüm ya Very Happy

Beklentilerim çok ötesine geçecek sanırım, 5. bölüm tam anlamıyla mest oldum ve Beatrice karakterine hayran kaldım, o nasıl bir endam, o nasıl bir yürüyüş, o nasıl bir ses kesinlikle favori karakterlerimden biri oldu. genel anime tartışma başlığı - Sayfa 26 45891

Daha neler olacak neler Razz Seri bittikten sonra sizi visual novelini okumaya çağırıyoruö.Çok yakında onunda Türkçesi sunulacaktır.
Hitokiri
Hitokiri
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 762
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 26 Kimses10

http://www.turkfansub.com

Mesaj tarafından Susano'o Çarş. 12 Ağus. - 11:15

visual novel'ı nasıl çevireceksiniz ki? :O helal olsun size walla hitokiri
Susano'o
Susano'o
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 1649
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 26 Relax10

Mesaj tarafından meyday Çarş. 12 Ağus. - 12:31

Hitokiri demiş ki:
meyday demiş ki:Umineko no Naku Koro ni

Daha neler olacak neler Razz Seri bittikten sonra sizi visual novelini okumaya çağırıyoruz. Çok yakında onunda Türkçesi sunulacaktır.
Zaten Umineko'dan da beklentim daha neler neler olması ^_^ ...
visual novel de mi çevireceksiniz valla helal olsun, bizden istediğiniz yeterki okumak olsun Very Happy ...
meyday
meyday
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Hitokiri Çarş. 12 Ağus. - 13:09

Higurashi ve Umineko için detayları www.furude.com da bulabilirsiniz.
Hitokiri
Hitokiri
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 762
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 26 Kimses10

http://www.turkfansub.com

Mesaj tarafından lafolya Cuma 14 Ağus. - 7:11

scrool rumble 1 sezonu bitirdim beğendim ama artık klasik olan bir okul serisydi ama yer yer güldüm . 2 sezonu izlemek için sabırsızlanıyorum

requiem from the darkness.. beğendim ve hoşuma gitti konuşu. ilginç bir işleyisi var. özellikle animenin çizim ve renlendirmesi bana değişik geldi .. özellike o açılış sahnesi sağnak yamurun altında açılması ve han mı bana göre mağraya doğru ana karakterimizin gitmesi hoştu. ve geçmiş zaman diliminde çekilmesi hoşuma gitti..

oniki krallık 4 bölüm izledim ve açılış müziği çalmaya başladığından itibaren bağımlısı oldum. bu tür anime film dizi ne varsa izlemeye çalıştığımdan şuanki favorim oldu diyebilirim.. çizimlerini beğendim bunuda belirtmeden edemiyeceğim ama karakterlerin ilk bölümden itibaren kendi iç dünyalarınıda bir nebze olsun yansıtması hoşuma gitti.

@ bu arada sera cım yazdıklarına tamamen katılıyorum. ouran ilk bölümü izlediğimde bana da hafif ve sadece komedi gelmiti. tabi burda bu animeyi izlemek için çektiğim sıkıntıyı bilen bilir hatırlatmayın lütfen tongue ....ama ilerleyen bölümlerde daha dikkatli izlediğin zaman tipk ve basma kalıp tiplerin yaratıldığı pek çok animeye vurgu yapan ama aynı zamanda herşeyi ilede kendiniz yada etrafınızdakileri sorgulamanızı sağlayan animelerden biridir. bu sorgulama yaparken gülmüyeceksiniz yada kahkahalar atmıyacaksınız anlamına gelmiyor tabiki de Very Happy
lafolya
lafolya
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 943

26 sayfadaki 40 sayfası Önceki  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sonraki

- Similar topics