AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

genel anime tartışma başlığı

+49
Lyn
kanade
ademania
halvah(J)
muhtesemmatrix
resurgam
Ozey
Hitokiri
4sprz
DarkeLia
bLue-Dragon
blackgod
Servet
Unde®kaN
Spinel Sun
aoshi
savage garden
CHOBiTS
Kitiara
wiL-
AnTiOkSiDaN
Zax
doumeki
Sora Kaze
SheaN
Ryoko Yoichi
özz
scoutcrawler
gundamaster
kordiseps
DicLonius
ecursed
riflem@n
Exile Falcon
lantis
Susano'o
sera myu
blackhydra
hione
sakura hime
yuuki_cross
zhenya
Squaw
Unde®minE
bluetear
meyday
lafolya
S.Tensei
LordCha
53 posters

25 sayfadaki 40 sayfası Önceki  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sonraki

genel anime tartışma başlığı - Sayfa 25 Empty Geri: genel anime tartışma başlığı

Mesaj tarafından sera myu Çarş. 5 Ağus. - 4:56

çok haber niteliğinde bişey olmadığından buraya yazmak uygun olur heralde dün sinema dergisi aldım içini karıştırdım biraz daha okumadım ama derginin genel duruşundada animeye yatkınlık olsada bu ay ponyonun türkiyedede gösterime girmesiyle heralde hayao miyazakiyle ilgili birkaç sayfalık bi özel bölüm hazırlamışlar ben hayao miyazakiyi çok çok çok çok çok severim benimgibi sevenler için belki alıp okumak isterler diye haber vereyim dedim byee
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 25 Dagini10

genel anime tartışma başlığı - Sayfa 25 Empty Geri: genel anime tartışma başlığı

Mesaj tarafından LordCha Çarş. 5 Ağus. - 6:09

Miyazaki animeleri genelde duygulara hitap eder oluyorlar ve kendilerini izlettiriyorlar.Büyük göz tekniğini hiç kullanmaması kötü sadece.
Türkiyede zaten birkaç animenin dvd'sini bulabiliyoruz.Yani eski yapımların harici bence en iyisi ghost in the shell( o da birkaç yıllık ama ilk filmi iyiydi bu açıdan).
Dvd'sinde dublaj seçeneklerinin yanı sıra yapım ve diğer bilgilerede türkçe altyazı koymaları benim çok hoşuma gitti.
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1126
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 25 Anlayi10

http://www.ayeshadow.tr.gg

Mesaj tarafından özz Çarş. 5 Ağus. - 7:24

bluetear demiş ki:ben sevmiştim öyle olmasını özz Very Happy

kız bu sonun nesini sevdin anlamadım valla. akşam sinirden ağlama noktasına geldim o derece yani.
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1172
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 25 Keyifs10

Mesaj tarafından S.Tensei Çarş. 5 Ağus. - 13:00

Baccano!

Mükemmel bir seriydi yahu. Keyifsiz bir anımda finaliyle gülürdü beni. Gerçekten de güzel işlenmiş bir hikayesi olduğunu düşünüyorum. Karakterler de öyle tabiki. Şu sıralar çok güzel animelerle karşılaşıyorum vallahi. "En çok şu karakter hoşuma gitti" gibi bir şey diyemeyeceğim. Neredeyse tüm karakterler güzeldi. Ama şöyle aralarını didikleyecek olursak; Luck, Ennis, Firo. Bu üçlü beni etkiledi çeşitli yönlerden.

Spoiler:

Çeviri için sparti-chan'a teşekkürler.

Sıra Ova'larda...
S.Tensei
S.Tensei
Hiraishin Manga
Hiraishin Manga

Erkek Mesaj Sayısı : 741
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 25 Yoksu611

http://www.hiraishin.co.cc

Mesaj tarafından bluetear Çarş. 5 Ağus. - 13:26

özz demiş ki:

kız bu sonun nesini sevdin anlamadım valla. akşam sinirden ağlama noktasına geldim o derece yani.

sen heralde yano ile olmasını istemişsin Very Happy

ben takeuchi-kunu tercih ediyordum
bluetear
bluetear
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1079
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 25 Pusuda10

Mesaj tarafından özz Çarş. 5 Ağus. - 13:39

bluetear demiş ki:
özz demiş ki:

yaa kimi tercih ettiğimin bir önemi yok aslında beni şoke eden şey
Spoiler:
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından bluetear Çarş. 5 Ağus. - 13:47

doğru söylüyorsun

bende manga bitti sanıyordum
bluetear
bluetear
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1079
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 25 Pusuda10

Mesaj tarafından sera myu Çarş. 5 Ağus. - 14:05

özz demiş ki:
bluetear demiş ki:
özz demiş ki:

yaa kimi tercih ettiğimin bir önemi yok aslında beni şoke eden şey
Spoiler:

mangada o olay şöyle oluyormuş
Spoiler:
öyle bişeyler hatırlıyorum ne kadarı doğru emin değilim ama
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 25 Dagini10

Mesaj tarafından özz Çarş. 5 Ağus. - 14:14

şimdi manganın ingilizceye çevrilmiş bölümlerine bakıyorum. tabi olayı hala kavrayamadım. oturup iyice bir okumam lazım anlamam için manga okumak ölüm gibi bir de ingilizce okuyacağım.
neyse sera yazdıkların doğruysa kötü olmuş ya. pembe dizilere dönmüş ama ben şeye inanamıyorum
Spoiler:
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından kordiseps Çarş. 5 Ağus. - 20:11

Yaa son olarak True Tears ı bitirdim... basit bişey bekliodum...
Çok hoşuma gitti... Very Happy
Sanrırım ben bu tür animeleri çok seviorum.
Bi çırpıda bitiriverdim. lol!
Kızın teki boşta kaldı ama -sg
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1596
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 25 Cesur10

Mesaj tarafından Squaw Çarş. 5 Ağus. - 21:13

@Kordisep
True Tears benim ilk göz ağrılarımdandır(çeviri konusunda ^__^) onun dışında çok sevdiğim bir seri oldu açıkçası ben çok severek izlemiştim çok da keyif almıştım izlerken,finaliyle çok mutlu eden bir yapımdı beni...

@S.Tensei
Tensei'cim Baccano favori serilerimdendir,tesadüfi izleyip de favorilereme eklediğim yegane seridir diyebilirim hatta Firo ve Ennis tartışılmazdı karakterler arasında ki Miria ve İsaac ikilisine tek bir laf bile söyleyemiyorum kötü olarak,o çift anime dünyasında en eğlenceli çiftti benim için...

Ova'ları da hiç vakit kaybetmeden izlemeni tavsiye ederim çünkü tam bir son'a ulaşmak istiyorsan Ova'lar vakit kaybetmeden izlenilmeli serinin tam finale ulaşması Ova'larıyla mümkün tabiki 1-2 karakterin gereksizliğini göz ardı etmen gerekiyor izlerken...... ^__^
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1051
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 25 Kustah10

Mesaj tarafından kordiseps Çarş. 5 Ağus. - 21:25

squaw demiş ki:@Kordisep
True Tears benim ilk göz ağrılarımdandır(çeviri konusunda ^__^) onun dışında çok sevdiğim bir seri oldu açıkçası ben çok severek izlemiştim çok da keyif almıştım izlerken,finaliyle çok mutlu eden bir yapımdı beni...
^__^

Aaa evet Squav yaziodu...
Fazlıyla demiştik:
Ooo görüyon mu bak bizim ablayı...
Bu çeviri de bizim mahalleden birisinin çevirisiymiş de haberimiz yokmuş! lol!
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Squaw Çarş. 5 Ağus. - 21:29

Ya aslında Merhak ile ortak yapmıştık ilk 2 bölümü,ilk anime çevirisi tecrübemdi o yüzden de True Tears özeldir benim için ^__^

Senin deyiminle modern av kızı modundayken yapmıştık çeviriyi Smile

Bakalım belki daha niceleri gelir anime çevirisi olarak daha doğrusu umuyorum...

Ayrıca Squav mı yazıyordu Squaw mı Razz
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından kordiseps Çarş. 5 Ağus. - 21:53

squaw demiş ki:Ya aslında Merhak ile ortak yapmıştık ilk 2 bölümü,ilk anime çevirisi tecrübemdi o yüzden de True Tears özeldir benim için ^__^

Senin deyiminle modern av kızı modundayken yapmıştık çeviriyi Smile

Bakalım belki daha niceleri gelir anime çevirisi olarak daha doğrusu umuyorum...

Ayrıca Squav mı yazıyordu Squaw mı Razz
Sen de Kordisep yazmışsın... nanik
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından yuuki_cross Perş. 6 Ağus. - 10:55

çok tartışılan bi seri elfen lied'in 4 bölümünü izledim. izlediğim bölümlere dayanarak yorum yapmak istiyorum. şöyleki bu anime fazla çıplak xD
nyuu'nun savaşırken çıplak olması beni hiç rahatsız etmedi,aksine konuya bi hava katmıştı,iyi olduğunu düşünüyorum. ancak bunun dışında olduk olmadık şeyler içinde bu kullanılmış ve anıme gözumde (-) puan almıştır. genel olarak bikaç bu tip ögeyi çıkarırsak açılış parçası animeye cuk diye oturmuş ancak kapanış parçası adeta bir sjoujo-okul animesine aitmiş gibi ve uyumsuz olmuş. çizimleirne gelicek olursak hiç beğenmedim, sanki ten renkleri salam gibi XD. ayrıca kanı yağmur gibi yağdırıyorlar biraz daha uygun bi şekilde yapabilirlerdi. anime değişik bi konuya sahip bundan dolayı sevdim.
yuuki_cross
yuuki_cross
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1289
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 25 Ssstt10

Mesaj tarafından zhenya Perş. 6 Ağus. - 19:23

en başta mangakası çizime hiç önem vermiyen bi kişi haliyle çizim kalitesi beklemek yanlış elfen lied de ..ama konu ...neyse...sevmeyenler çok haliyle ...çıplaklık konusu da ayrı bi hikaye oşekilde kullanılmasının da bi açıklaması varda ...elfen lied hakkında tartışmak sıkıyo haliyle belli bi yaş altındakilerin özellikle bu animenin kurgusu ve anlatmak istediklerini anlaması çok zor...kötü manada söylemiyorum kimse alınmasın ...sadece bakış açısı biraz farklı olmalı...yani 15 16 yaşındaki kişi ile 25 30 yaşındaki kişilerin olaylara bakış açısı aynı değildir...yani elfen lied kesinlikle belli bi yaşın uzerindekilere hitab eder...
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 991
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 25 Karisi10

Mesaj tarafından meyday Perş. 6 Ağus. - 22:44

yuuki_cross demiş ki:
meyday demiş ki:Ouran High School Host Club

1. bölüm epey komikti. : )

aaa mustafa az önce bende ourana başladım Very Happy elfen içimi kararttı bi ara verdim.
Heheh ikisinden harika kombinasyon olur ya Very Happy ...
İyi ama izledikçe konuşuruz burda. 1. bölümün ampul olayı beni kopardı Very Happy
meyday
meyday
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1201
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 25 Centil10

Mesaj tarafından Squaw Perş. 6 Ağus. - 22:52

Meyday inanmıyorum Ouran'a yeni mi başladın sen Razz

Tamaki süper karakter ya hele Haruhi Fujioka'nın babasıyla olan bölümleri beni öldürüyordu izlerken bir de şu ikizlerin oynadığı oyunlar yüzünden zavallı Tamaki'm neler çekiyordu Smile

Bir de böyle üzülüp kaldığında hemen bir kenara gidip çökmesi yok mu acayip eğleniyordum izlerken...
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından meyday Perş. 6 Ağus. - 22:54

Aaa Squaw cheers ... İzledin demek *bilmiyor ayağına yatar*
Yeni başladım, umarım değerli vaktimiz boşa gitmez KIRMIZI GÜLÜCÜK

Not : Ezgi den yorum gelmediğine göre daha hiç izlememiş, hemen koşup başlamıştır lol
meyday
meyday
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Squaw Perş. 6 Ağus. - 23:10

Aaa bilmiyor muydun Meyday *saf'a yatar bakışlar* Razz

Karakterlerin bazı olayları gerçekten de keyif veriyor izlerken kızlar için güzel bir seri ortada bu kadar kawai erkek olan bir yapım olunca Smile

Ya nasıl desem abartılı komedileri seviyorsan beğeneceğin bir yapımdır ama ben sevmediğim için aşırı abartılı komedileri çok aşırı beğenerek izlemedim diyebilirim Kenshin izlerken daha çok keyif almışımdır diyebilirim hele ki Kenshin-Seijuro,Sanosuke-Yahiko ve de Hajime Saito-Sanosuke replikleri atışmaları oldukça keyifli gelmişti bana gerçi bu iki seri karşılaşıp kıyaslanmayacak seridir ama Kenshin serisini sevdiğim komedi işlenişlerine örnek olarak vermek istedim...

Yani hani bana desen oturup da izler misin yeniden diye ''hayır'' derim kesinlikle Smile

Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından yuuki_cross Perş. 6 Ağus. - 23:16

zhenya ben elfen i sevdim ama dediğim gibi o çıplak olma kavramını bazı yerlerde gereksiz kullanmışlar, kızı 10 dk d abir soymaları saçma geldi. sadece kişiliği dönüştüğü zaman olsa gayet mantıklı Very Happy
neyse ourana gelıyım. şok oldum ya nasıl bi kız öyle XD varya bi an dehşete düştüm shounen ai mi izliyorum diye lol
bu arada aradaki bi kaç küfürcük uçuştu XD espiri katmış animeeye. çizimlere gelirsek berbat Rolling Eyes
hayır mustafa ıkıye başladım. yazdıklarını şimdi okudum
Very Happy
yuuki_cross
yuuki_cross
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından meyday Perş. 6 Ağus. - 23:22

@Squaw : Yaa gelme üstüme bırakırım şimdi ha Razz

Ben ciddi, konusu, hikayesi olan, felsefesi olan kanlı sahneleri göstemede tereddüt etmeyen, karakter psikolojisi iyi yansıtılan serileri severim. yani tipik başyapıt Very Happy ... Ama arada böyle serilerde iyi gidiyor.
Başladık artık, umarım memnun kalırım ^^''

*kızlar için güzel bir seri ortada bu kadar kawai erkek olan bir yapım olunca* kısmını görmemezlikten geliyorum. *Kan görmek istiyorum ben : )*

***hoşgeldin Ezgi KIRMIZI GÜLÜCÜK
Elfen Lied'in bana ilk 20 dk bile yeter ya... o müzik eşliğinde yapılan katliamlı giriş ** ... Very Happy
meyday
meyday
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Squaw Perş. 6 Ağus. - 23:27

Aaaa hatta bir bölümde Kenshin.e gönderme de var seride yani kötü anlamda değil de bir kostümlü karşılama bölümünde Kenshin.de bir tarihi dönemdeki grup kılığına giriyorlar süperdi hatta tasarımları çok beğenmiştim...

Ama yazdığın gibi Meyday arada böyle seriler de gerekiyor stres atıyorsun izlerken heleki Elfen Lied izledikten sonra gerekiyor ben de Texhnolyze ve de Kenshin yapımları sonrasında izlemiştim iyi gelmişti böyle ağır bir dram olan Texhonolyze'den sonra özellikle de Smile
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından yuuki_cross Perş. 6 Ağus. - 23:28

hoşbulduk mustafa KIRMIZI GÜLÜCÜK
kesinlikle açılış müziği süper gitmişti elfende. ben illaki kanlı anıme olsun dye bi zaafım yok ama karakter psikolojisi iyi yansıtılan animeler benim için de çok önemli. izlediğim shoujo aniemede bile bunu araraım ben. bu arada benı oyalayıp ouranı mı izliosun bi yandan sen KIRMIZI GÜLÜCÜK
yuuki_cross
yuuki_cross
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından meyday Perş. 6 Ağus. - 23:54

Ne alakası var bonus topluyorum ben Very Happy afro ... hem cevabı geç yazan sensin KIRMIZI GÜLÜCÜK

@squaw : 1-2 seri sonraki hedefim Kenshin OK
meyday
meyday
Hiper Animeci
Hiper Animeci

25 sayfadaki 40 sayfası Önceki  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sonraki

- Similar topics