AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

genel anime tartışma başlığı

+49
Lyn
kanade
ademania
halvah(J)
muhtesemmatrix
resurgam
Ozey
Hitokiri
4sprz
DarkeLia
bLue-Dragon
blackgod
Servet
Unde®kaN
Spinel Sun
aoshi
savage garden
CHOBiTS
Kitiara
wiL-
AnTiOkSiDaN
Zax
doumeki
Sora Kaze
SheaN
Ryoko Yoichi
özz
scoutcrawler
gundamaster
kordiseps
DicLonius
ecursed
riflem@n
Exile Falcon
lantis
Susano'o
sera myu
blackhydra
hione
sakura hime
yuuki_cross
zhenya
Squaw
Unde®minE
bluetear
meyday
lafolya
S.Tensei
LordCha
53 posters

31 sayfadaki 40 sayfası Önceki  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sonraki

genel anime tartışma başlığı - Sayfa 31 Empty Geri: genel anime tartışma başlığı

Mesaj tarafından sera myu C.tesi 22 Ağus. - 2:39

ya ama şöyle bi durumda var narutoda asıl olaylar narutodan ziyade sasukenin üstünde dönüyor zaten 2 ana karakter var ve sasuke narutodan daha çok işleniyor ama d.gray man de öyle değil sadece bu açıdan baksan bile hangi karakter üzerinde daha çok durulduğu belli tabiiki kandanında ardında gizem dram falan vardır belkide çok iyi bi hikaye çıkar ona bişey diyemem ama sasuke kadar derin işleneceğini sanmıyorum gelecekte ne olur bilemem ama şimdiye kadar ortaya çıkan kanda karakteri sasukenin yanında baya yüzeysel yani karşılaştırmak komik olur çünkü denk değiller zaten narutoda eski bi manga ve karakterler elimizde büyüdü yani XD
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 31 Dagini10

genel anime tartışma başlığı - Sayfa 31 Empty Geri: genel anime tartışma başlığı

Mesaj tarafından özz C.tesi 22 Ağus. - 9:15

4sprz demiş ki:kandanın daha çok gizli saklısı var(mangada bu daha da su üyüze çıkıyor) dolayısıyla kandanında bir sasuke kadar derinliği olan bir karakter olduğunu düşünüyorum ama ilerki zamanlarda bunu görebiliriz.
Ben laviyi merak ediyorum malum herkesi kayıt ediyor ve ismi var peki bu kitapadamlar ölümsüz gibi bir şey mi o zaman.
neden ölümsüz olsunlar o zaman yanlarına yetiştirecek çırak almazlardı. ismi var derken ne demek istediğini anlamadım. "lavi" gerçek ismi değil zaten di mi?
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1172
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 31 Keyifs10

Mesaj tarafından zhenya C.tesi 22 Ağus. - 9:43

sera myu demiş ki:ya ama şöyle bi durumda var narutoda asıl olaylar narutodan ziyade sasukenin üstünde dönüyor zaten 2 ana karakter var ve sasuke narutodan daha çok işleniyor ama d.gray man de öyle değil sadece bu açıdan baksan bile hangi karakter üzerinde daha çok durulduğu belli tabiiki kandanında ardında gizem dram falan vardır belkide çok iyi bi hikaye çıkar ona bişey diyemem ama sasuke kadar derin işleneceğini sanmıyorum gelecekte ne olur bilemem ama şimdiye kadar ortaya çıkan kanda karakteri sasukenin yanında baya yüzeysel yani karşılaştırmak komik olur çünkü denk değiller zaten narutoda eski bi manga ve karakterler elimizde büyüdü yani XD
kanda main karakter değil zaten hiç sasuke gibi bi konu beklemeyin açıkçası zaten allen bile daha pek ayrıntılı olarak işlenmiş değilken...
Spoiler:
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 991
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 31 Karisi10

Mesaj tarafından LordCha C.tesi 22 Ağus. - 10:18

Lavi'nin gerçek ismi 'lavi' değil.Her gittiği yerde tanınmamak için dedesi ile sahte bir isim almışçBugüne kadar 51 tane isim kullanmış ve şu an ona kendinsininde en çok uygun gördüğü 'lavi'ismini kullanıyor.Animede son bölümlerde 85-95 arası sanırım bundan detaylı olarak bahsediyor.

Sasukede iyidir ama kanda ile bir tutulamaz.Tek benzer özellikleri ikiside konuşkan değil ve ani saldırılar yapabiliyorlar öfkeleriyle.Tabi kanda çok daha iyi Smile
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1126
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 31 Anlayi10

http://www.ayeshadow.tr.gg

Mesaj tarafından sera myu C.tesi 22 Ağus. - 13:37

ya kandanın sasukeden üstün olabileceği tek şey saçının uzunluğu yapma nolur saukeyi sevmeyle sevmemeyle bi ilgisi yok bunun açık şekilde böyle
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından zhenya C.tesi 22 Ağus. - 13:43

vay kanda vs sasuke ye dönmüş olay Smile...sasuke rule o konuda ...ki sevmem sasukeyide kandayıda ..
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından sera myu C.tesi 22 Ağus. - 13:57

zhenya benim demek istediğimi sen tek cümleyle açıklamışsın kanda vs sasuke diye bişey olamaz çünkü sasukeyle karşılaştırılabilecek bi karakter değil kanda dediğin gibi yan karakter sasukeyle kandanın işlenilişinin derinliği arasında tonlarca fark var sev yada sevme ki ben ikisinide severim ama d.gray man karakter işlenişi bakımından oldukça zayıf bunu 50 kere söyledim tekrar söylüyorum çok fazla uzatılmış ve animenin yarısı oldukça sıkıcı olmasının yanında d.gray man ana karakterlerinin ki bu gruba kandayı ve laviyide alalım çok başarısız işlemiş bi anime gözümde o yüzden eğer devamı gelmeyecekse son bölümlerde atağa geçmiş ve elindeki karakterler iyi olmasına rağmen bunu kullanmayı becerememiş ve bölüm uzunluğu yönünden karşılaştırabileceğim türdeşlerinin yanında başarısız kalmış bir anime olacrak kalacak benim aklımda ama mangası devam ediyor bu yorumu mangaya yapmak için erken
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından özz C.tesi 22 Ağus. - 13:58

Very Happy bu ikisinin de tavırlarını sevmiyorum (çok soğuklar ve insanları kıracak sözler söylüyorlar) ama özünde iyi olan her karakteri severim. sasukeyi de kandayı da severim, ölmelerini istemem.
ekleme: evet sasuke başkarakter koltuğunu narutoyla paylaşıyor bence de, d.gray man de zaten kanda yan karakter asıl ağırlık allen ve onun asıl kimliği üzerine. kanda ile ilgili açıklama verilecektir bence manga da yarım bırakılacağını düşümüyorum. ama her zaman ana karakter ağırlıklı olacaktır.
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1172
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 31 Keyifs10

Mesaj tarafından zhenya C.tesi 22 Ağus. - 14:07

kanda da sasukede ölmez heralde...o kadar çok seveni varken ...sasukeyi çok fazla kendini beyenmiş olduğu için sevmem ...gerçi o güçlere sahip biri haliyle onun gibi olur başına iyi olaylar gelmez böyle tiplerin hep kötü olaylardan kendince bi çıkış yolu bulup önce kötü adam sonra da finalde iyi adamlardan biri olup çıkarlar ...kanda yı sevmememin nedeni ise kendine özgü bi özelliği yok yani çok sıradan bi karakter gerçi dgray man ın bütün karakterleri için bunu söylememk mümkün ...animesi fazla uzatılmamış aslında manga ile uyumlu oldukça ama belirli bi noktadan sonra araya giren filler animenin başlarda sıkıcı olmasına neden olmuş hani çok fazla da yok ama...
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından sera myu C.tesi 22 Ağus. - 14:53

sasuke sonunda ölebilir belki ya ama ölürse çok tepkide çeker bilmiyorumki ama kendini beğenmiş biri değil öyle olsa bu kadar çok çalışmazdı sürekli gelişmek için uğraşmazdı ha pek kibar biri değil kimin güçlü kimin güçsüz olduğunu çok açık bi şekilde söylediğinden kendini beğenmiş gibi görünüyor ama sasukeyi buraların en iyi si benim benden iyisi yok olay falan gibi düşünürken hayal edemiorum böyle dünyevi zayıflıklar onun yapısına ters çocuk robot gibi komutu belirlio gözünü dikio başarana kadarda yoluna devam ediyor pek insana benzer hali yok yani lol
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından sera myu C.tesi 22 Ağus. - 16:09

bu neya (+18 korkutucu öğe içerir)
Spoiler:
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından zhenya C.tesi 22 Ağus. - 17:17

cidden o ne yahu Smile iki resim bu kadarda uygunsu şekilde birlrştirilmezki Smile... ust sasuke alt bilmem kim ...lol
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından sera myu C.tesi 22 Ağus. - 17:22

üstte sasuke değilki gözleri otistik gibi olmuş ya acıyorum artık cidden şu çocuğu bu seriyi ne hale getirdiler gideyimde bi el atayım şuraya bana tebeşir verseler daha iisini yaparım aynı şey 5 yaşındaki kuzenimiçinde geçerli tabi genel anime tartışma başlığı - Sayfa 31 449124
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından zhenya C.tesi 22 Ağus. - 17:31

valla animenin bazı bölümlerinde sasukeni dediğin gibi otistik gibi çizildiği yerlere raslıyorsun..yani animeyi yapanla böyle çizince fun larda yukardaki gibi resimler yapıyo haliyle...bu arada mangada hafiften düzelme var çizimlerde en azından sasuke nin çizimlerinde ...tabi bana öyle geliyo da olabilir
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından sera myu C.tesi 22 Ağus. - 17:48

yukarıdaki çizim fan çizimi değil animeden bi görüntü ne yazıkki *as
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından zhenya C.tesi 22 Ağus. - 17:56

what the f... is that !!! *as ... allahtan silmişim zamanında tüm narutoları ...
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından sera myu C.tesi 22 Ağus. - 18:12

yine diorum ya kakashi gaidenden beri çizimleri biraz düzeldi ondan öncesi intihar sebebiydi Shocked
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından zhenya C.tesi 22 Ağus. - 18:17

ben enson suigetsu nun sasukenin guruba katıldığı bölümü izledim ...ordaki suigetsu yu görünce ...(ki bölüm tamamen atmasyondu)direk silmiştim hd den
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından sera myu C.tesi 22 Ağus. - 18:20

ya o olay çok uyuz bi olaydı zaten ama bu mangakayada saygısızlık değilmi hikayeyi kafana göre değiştirmek
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından zhenya C.tesi 22 Ağus. - 18:25

amatörce bi yapımda evet ... de anime sektörü için böyle bişey yok yani mangakada olucakları zaten biliyordur ve olduğu haliyle kabullenmiştir heralde...ve hatta bunun akabinde mangayı da uzattıkça uzatmakta ...
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından sera myu C.tesi 22 Ağus. - 18:36

açıkcası değiştirilen benim mangam olsaydı buna izin vermezdim sonuçta sen insanlarla kendi dünyanı paylaşmadığın sürece yaptığın işi ne derece sahiplenebilirsin ki ama tabii bu senin için neyin önemli olduğuna bağlı paraysa yada ünse olduğu gibi sektöre satabilirsin tabiiki manganı yada işini bu yolda yapabilirsin buna profesyonellik mi deniyor orasını bilemem hoş bu açıdan baktığında fma adamın dudağını uçuklatıo Shocked
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından zhenya C.tesi 22 Ağus. - 18:44

narutoda karşımıza çıkan olay hemen hemen bütün shounen lerde karşımıza çıkıyor ne yazıkki ...manga ile anime arasındaki uyuşmazlıklar...keza shippuuden en baştan şişirilmişti ...mangada olmayan sahneler sayesinde (dövüş sahnelerindeki extra hareketler falan) 1 chapter e 1 bölüm halindeydi nerdeyse ....yani mangakasının da işine geliyordu haliyle çok bölüm çok para daha çok kişinin izlemesi ve daha çok tanınma akabinde dah da fazla para faso fiso...
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından lafolya C.tesi 22 Ağus. - 19:57

sonunda d.gray man bitti. anime olarak beni açıkcası pek tatmin etmedi. büyük umutlarla başlamışsım ama 70 bölümden sonra güzel ilerledi... noah ailesinin çıkmasıyla beraber seri güzlleşti. herkes allen lavi yada kanda hayranıykrn rnim tek ilgimi çeken noah ailesinden tyk ve road dı... animede anlamadığım 13 tane noah olduğu söyleniyor ama 13 tane gösterilmedi. peki 14 noah nasıl çıktı..
lafolya
lafolya
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 943
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 31 Uykum210

Mesaj tarafından sera myu C.tesi 22 Ağus. - 20:02

ehe lafolya seni hemen narutoya alalım lol!
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından lafolya C.tesi 22 Ağus. - 20:08

bleach e başlıyayım diyordum seracım ....
lafolya
lafolya
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 943
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 31 Uykum210

31 sayfadaki 40 sayfası Önceki  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sonraki

- Similar topics