AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

genel anime tartışma başlığı

+49
Lyn
kanade
ademania
halvah(J)
muhtesemmatrix
resurgam
Ozey
Hitokiri
4sprz
DarkeLia
bLue-Dragon
blackgod
Servet
Unde®kaN
Spinel Sun
aoshi
savage garden
CHOBiTS
Kitiara
wiL-
AnTiOkSiDaN
Zax
doumeki
Sora Kaze
SheaN
Ryoko Yoichi
özz
scoutcrawler
gundamaster
kordiseps
DicLonius
ecursed
riflem@n
Exile Falcon
lantis
Susano'o
sera myu
blackhydra
hione
sakura hime
yuuki_cross
zhenya
Squaw
Unde®minE
bluetear
meyday
lafolya
S.Tensei
LordCha
53 posters

23 sayfadaki 40 sayfası Önceki  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sonraki

genel anime tartışma başlığı - Sayfa 23 Empty Geri: genel anime tartışma başlığı

Mesaj tarafından bluetear Ptsi 27 Tem. - 17:56

meyday demiş ki:Heheh 7. filmden önce benim dediğim sıralama ile "2-4-3-1-5-6" özet tarzında bir film... ne kadar çok film olursa o kadar iyi OK

@Bluetear : sen beni depresyona zaten soktun Evil or Very Mad

neden meycim eğer depresyondan kurtulacaksan atlarım Razz

ben uminekoyada baslamadım bitsin belki baslarım Rolling Eyes
bluetear
bluetear
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1079
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 23 Pusuda10

genel anime tartışma başlığı - Sayfa 23 Empty Geri: genel anime tartışma başlığı

Mesaj tarafından meyday Cuma 31 Tem. - 10:30

@Zhenya : O kadar çok bekledik ya çıktı sonunda Kara no Kyoukai 6 Very Happy cheers Valla ben doyamıyorum izlemeye, şimdiden başladım kalan filmleri beklemeye bounce

07-Ghost
Ya nerden başladım ben bu seriye... hiç bana uymuyor... Teito "Mikage" diye sayıklayıp kucağına atladığı sahneleri gördükçe tepem atıyor. Ayda 1 bölüm bile bana çok ... Nerdeyse ucu Shounen Ai ye dayanacak... Öyle çizilmiş ki erkek ve bayan karakterleri ayırmak bile çok güç... Serinin tek düzgün karakteri "Frau"
meyday
meyday
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1201
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 23 Centil10

Mesaj tarafından LordCha Cuma 31 Tem. - 11:15

Rosario + vampire 1-2
Ichigo %100
To Love-ru
Kanokon
Bu animeler konu itibariyle birbirine benzeyen ve komedi oranı yüksek seriler.Bunlar gibi bir iki seri söyleyebilecek var mı?

Şu aralar Bleach ve Naruto Shippuuden'i bekliyorumda biraz bölümlerinin birikmesini.
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1126
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 23 Anlayi10

http://www.ayeshadow.tr.gg

Mesaj tarafından özz Cuma 31 Tem. - 13:51

d.gray-man' in mangasına başladım (animenin devamındaki kısma) bir çırpıda 2 cilt okudum, çok heyecanlıydı gaza geldim yaa acayip şekilde animesinin yapılmasını istiyorum bu bölümlerin. yeni noah'lar, allenin sırrı, general cross (ah ah!), lavi, kanda...
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1172
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 23 Keyifs10

Mesaj tarafından S.Tensei Cuma 31 Tem. - 14:28

Zamanında meyday'in de önerileri üzerine az önce Kara no Kyoukai'nin ilk filmine baktım. Baktım mı? İçine girdim desem daha uygun olur. Daha açılış müziğiyle beni tavlamasının ardından, içerdiği sahnelerle göz zevkimi tatmin ederek, savaş esnasında verdikleri parça ve kapanış parçasıyla da Kara no Kyoukai beni benden almıştır. Ryougi Shiki de ayrı bir etki tabi. Part part indirme zahmetine giriyorum diyerek ilk filmi indirdim, az bile zahmet ediyormuşum diyerek ikinci filmi indirmeye başladım.

Gerçekten de etkiledi doğrusu. Hele ki müzikler... Müziklerde takılı kaldım. haha

P.S. Beşinci film için mükemmel diyorlar, diğerleri de iyi diyorlar. Ben daha "iyi" dedikleri filmde kendimi kaybediyorum.
S.Tensei
S.Tensei
Hiraishin Manga
Hiraishin Manga

Erkek Mesaj Sayısı : 741
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 23 Yoksu611

http://www.hiraishin.co.cc

Mesaj tarafından Zax Cuma 31 Tem. - 14:37

Kara no kyoukai'nin görselliği 10 numara zaten. Böyle bir nasıl desem renk cümbüşü içindeyiz sanki. Serideki o büyücü ayağını çok iyi tamamlamış bu renkler. 5. film çok güzel ama çokta kafa şişirmekte. 120 dakika sürüyor diğer filmlerin 2 katı bir süre bu ve aynı zamanda da biranda herşeyi size açıklayayım derken allak bullak oluyor insan. Gerçi bunun sebebi benim filmleri tek gecede arka arkaya izlememde olabilir xD

Bu arada sanırım Hellsing'in 6. ova geliyor,
http://mangahelpers.com/downloads/read-online/44508/1
Zax
Zax
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 829
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 23 Kustah10

http://kingsjoy.deviantart.com/

Mesaj tarafından DarkeLia Cuma 31 Tem. - 14:42

hellsing ova hem de 6 çiçek olsun olsun izleyeyiimm genel anime tartışma başlığı - Sayfa 23 253355
DarkeLia
DarkeLia
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 323

Mesaj tarafından Exile Falcon Cuma 31 Tem. - 15:19

Hellsing 6.ova çıktı da daha sublusu yoktu.
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1543
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 23 Images12

http://www.chocobofansub.blogspot.com

Mesaj tarafından DarkeLia Cuma 31 Tem. - 15:37

o zaman tez elden 4/5/6 ard arda izlene sns
DarkeLia
DarkeLia
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 323

Mesaj tarafından meyday Cuma 31 Tem. - 15:43

S.Tensei demiş ki:Zamanında meyday'in de önerileri üzerine az önce Kara no Kyoukai'nin ilk filmine baktım. Baktım mı? İçine girdim desem daha uygun olur. Daha açılış müziğiyle beni tavlamasının ardından, içerdiği sahnelerle göz zevkimi tatmin ederek, savaş esnasında verdikleri parça ve kapanış parçasıyla da Kara no Kyoukai beni benden almıştır. Ryougi Shiki de ayrı bir etki tabi. Part part indirme zahmetine giriyorum diyerek ilk filmi indirdim, az bile zahmet ediyormuşum diyerek ikinci filmi indirmeye başladım.

Gerçekten de etkiledi doğrusu. Hele ki müzikler... Müziklerde takılı kaldım. haha

P.S. Beşinci film için mükemmel diyorlar, diğerleri de iyi diyorlar. Ben daha "iyi" dedikleri filmde kendimi kaybediyorum.
Demek başladın S.Tensei : ) .
Beğenmene inan çok sevindim. İlk filmi izlediğimde bende oluşan tüm hisleri yazmışsın. Animenin bir sanat olduğunun en güzel örneklerinden bu filmler serisi. Müziklerini anlatırken karşılayacak yegane kelime "mükemmel" olur. İlk filmde malum çatıdan atlama sahnesinde o kadar güzel kullanılmış ki izlerken kanım kaynadı, kaç defa o sahneyi başa alıp izledim inan bilmiyorum. Diğer filmlerde ümit ediyorum ki beklentilerini karşılayacaktır. Özellikle tek sayılı olanlar konu ve aksiyon olarak dopdolu. Ben artık onları ayrı olarak değerlendiremiyorum bile, hepsini çok seviyorum.

Ryougi Shiki için benim ne düşündüğümü az çok sende anlamışsındır ^^. Diğer filmlerde göreceğin karakterleri de ben çok sevdim... Asagami ve Azaka gibi... Bir tavsiyemde hiç bir filmi bitti zannederek kapatma, sonuna kadar izle, bence çok önemli.
Dün izlediğim 6.film (hasretle ne zamandır yolunu gözlüyorum) ile yeniden ateşim yükseldi, tüm filmleri tekrar tekrar izleme ateşi **.

İzledikçe yorumlarını umarım yine paylaşırsın. : )
meyday
meyday
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından S.Tensei Cuma 31 Tem. - 17:49

meyday demiş ki:
S.Tensei demiş ki:Zamanında meyday'in de önerileri üzerine az önce Kara no Kyoukai'nin ilk filmine baktım. Baktım mı? İçine girdim desem daha uygun olur. Daha açılış müziğiyle beni tavlamasının ardından, içerdiği sahnelerle göz zevkimi tatmin ederek, savaş esnasında verdikleri parça ve kapanış parçasıyla da Kara no Kyoukai beni benden almıştır. Ryougi Shiki de ayrı bir etki tabi. Part part indirme zahmetine giriyorum diyerek ilk filmi indirdim, az bile zahmet ediyormuşum diyerek ikinci filmi indirmeye başladım.

Demek başladın S.Tensei : ) .
Beğenmene inan çok sevindim. İlk filmi izlediğimde bende oluşan tüm hisleri yazmışsın. Animenin bir sanat olduğunun en güzel örneklerinden bu filmler serisi. Müziklerini anlatırken karşılayacak yegane kelime "mükemmel" olur. İlk filmde malum çatıdan atlama sahnesinde o kadar güzel kullanılmış ki izlerken kanım kaynadı, kaç defa o sahneyi başa alıp izledim inan bilmiyorum. Diğer filmlerde ümit ediyorum ki beklentilerini karşılayacaktır. Özellikle tek sayılı olanlar konu ve aksiyon olarak dopdolu. Ben artık onları ayrı olarak değerlendiremiyorum bile, hepsini çok seviyorum.

Ryougi Shiki için benim ne düşündüğümü az çok sende anlamışsındır ^^. Diğer filmlerde göreceğin karakterleri de ben çok sevdim... Asagami ve Azaka gibi... Bir tavsiyemde hiç bir filmi bitti zannederek kapatma, sonuna kadar izle, bence çok önemli.
Dün izlediğim 6.film (hasretle ne zamandır yolunu gözlüyorum) ile yeniden ateşim yükseldi, tüm filmleri tekrar tekrar izleme ateşi **.

İzledikçe yorumlarını umarım yine paylaşırsın. : )

Tamamen katılıyorum yorumuna. Önerdiğin için ise çok sağol, ne zamandır böyle bir şey arıyordum. Az önce ikinci filmi de izlemiş bulunmaktayım. Bu filmde dikkatimi çekiyor ki, kanlı sahnelere yüklenilmiş. Ve gerçekten de iyi yapmışlar. Ama tabi ilk filmde vazgeçilmez bir kare vardır, ki hiç bir kare de onunla boy ölçüşemez. Kan'ın gerçekçiliği inanılmaz düzeyde iyi diyebilirim. Film olduğu için bu kadar özeniliyor anlıyorum ama, bu kadar iyisi de, takdir edilesi doğrusu. Gece ışığında efekt olaraktan kanı parlatmışlar. Aynı şey gün batımında da geçerli. (bkz; İlk filmde köpeğin pati izleri.) Pembeye giden bir kırmızı. Kan'ın üzerindeki yansımayla bu anime beni oturduğum yerde öldürüp diriltmiştir.

Ayrıca evet, anladım Shiki hakkında ne düşündüğünü. hehe.. Shiki de çok farklı bir karakter bana göre. Yani onun gibisine pek rastladığım söylenemez. Hareketlerini tahmin edemediğim sayılı tasarımlardan biri Ryougi Shiki.

Ben zaten filmleri veya Tv serilerindeki sezon finallerini sonuna kadar izliyorum. Kara no Kyoukai filminde ise son saniyeye kadar kapatmak mümkün dahi değil zaten. Kapanış müziğine doyum olmuyor yahu. Animanist'in hoş çevirisiyle ikinci filmin ending'i de beni etkilemiştir. Aslında şu an hemen üçüncü bölümü de ele geçirmek geçiyor içimden ama, işler müsade etmiyor.

Edit: Her izleyişimde buraya gelip yorumlayacağım tabi, elimden kaçamazsınız. ( :
S.Tensei
S.Tensei
Hiraishin Manga
Hiraishin Manga

Erkek Mesaj Sayısı : 741
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 23 Yoksu611

http://www.hiraishin.co.cc

Mesaj tarafından meyday Cuma 31 Tem. - 19:28

Hehe. İnan kanlı sahneler ile ilgili yorumlarını bekliyordum. : ) Ne keyif veriyor bilsen "Kara no Kyoukai" yorumlarını okumak. Belki nedeni zevklerimizin uyuşmasıdır. : ) Kan ve psikoloji faktörü iyi kullanılamayan hiç bir yapım beni tatmiz etmez zaten. Seninde yazdığın kareler ve Shiki'yi kana bulalı gülerken izlediğim kareler seyrederken olduğum yere çiviledi. Ama bununla bitmiyorlar, 3. ve 5. de öyle güzel kareler varki nefes almayı unuttuğunu nefesin kalmayınca farkediyorsun.

Kara no Kyoukai'de öyle bir Shiki karakteri var ki sert mizacının yanında genelde filmlerinin sonunda görme fırsatı bulduğumuz tipik, doğal bir kız. Bu kızın çekimser, içten tavırlarını seyrederken bende bitiyorum işte, yüzümde farketmeden tebessüm oluşuyor. : )

3. filmi için çok bekleme... bende yorumlarını çok beklememiş olurum. : )

Edit : Müzikleri o kadar beğeniyorum ki anime listemde, favori kişiler arasında "Kalafina"nın bulunması boşuna değil. : )

En son meyday tarafından Cuma 31 Tem. - 20:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
meyday
meyday
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından sera myu Cuma 31 Tem. - 19:50

ya ben izlemeyi düşünüyordum ama kanlı mı scratch
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 23 Dagini10

Mesaj tarafından meyday Cuma 31 Tem. - 19:56

İlk filmde rahatsız edecek sahnesi yok ama ilerleyen filmlerde dozajı epey artıyor. : )
meyday
meyday
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından LordCha Cuma 31 Tem. - 20:14

özz, ben hala biraz daha bekliyorum d.gray man mangasında ilerlemek için.Çünkü hemen bitiyor.Zaten devamda 6 bölüm falan eğlence amaçlı.Animesi mangasını yakaladığından mangadan takip edicez artık.Arayı bayağı açınca animesinin devamını büyük merakla bekliyorum XD

Hellsing 6.cı ova çıktı, yakında sublusuda çıkar.İlk olarak mininovaya düşer eminim ve umarım 5 gibi çıkmaz.Zaten çıkıcağını sanmıyorum, artık karakterlerin görünme zamanı.Yalnız bu sadece hellsingde var:Seras ana karakterlerden ve etkiliyici bir kız.Animesi bayağı yaygınlaştı ve mangasının harici hala devam eden bir ova serisine sahip olmasına rağmen wallpaper olarak, hatta seras wallpaperları olarak bayağı az.Seras'ın iyi resmi en fazla wallpaper olarak 6-7 tane.O da aimeden ve ovadan karışık şekilde görünüşü.Yani daha basit serilerde bile karakter wallpaperları çok daha fazla.Ama hellsingde ve yani seras'ın özelliklerine bakıcak olursak bu kadar az olması son derece şaşırtıcı bence.
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından sakura hime C.tesi 1 Ağus. - 10:07

arkadaşlar ben bleach de 65 'e kadar izlemiştim baktım fansub yavaş ileriyor netten avi bölümleri indirip devam ettim ama 110'dan başladım sanırım aradakiler fiilermiş ama yinede sormam lazım çok bi kaybım var mı?

En son sakura hime tarafından C.tesi 1 Ağus. - 10:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
sakura hime
sakura hime
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2020
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 23 Eglenc10

Mesaj tarafından sera myu C.tesi 1 Ağus. - 10:10

hööööö?! cidden filler mı o ya aslında biri filler bölümler hangi aralıkta yazsa süper olur melek
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 23 Dagini10

Mesaj tarafından muhtesemmatrix C.tesi 1 Ağus. - 11:36

sakura hime demiş ki:arkadaşlar ben bleach de 65 'e kadar izlemiştim baktım fansub yavaş ileriyor netten avi bölümleri indirip devam ettim ama 110'dan başladım sanırım aradakiler fiilermiş ama yinede sormam lazım çok bi kaybım var mı?
aksine çok zekice davranmışsın tebrik ederim yoluna devam et
muhtesemmatrix
muhtesemmatrix
Soul of Anime

Erkek Mesaj Sayısı : 337

Mesaj tarafından sakura hime C.tesi 1 Ağus. - 11:47

peki bir soru daha bir dahaki fiiler ne zaman ? yani kaçıncı bölümde ona göre indirmeye devam edicem de şuan 131'e kadar indirdim
sakura hime
sakura hime
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Exile Falcon C.tesi 1 Ağus. - 11:50

168'de başlayıp 190'da bitiyor ondan sonraki filler
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1543
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 23 Images12

http://www.chocobofansub.blogspot.com

Mesaj tarafından sakura hime C.tesi 1 Ağus. - 12:02

teşekkür ederim artık rahatça indirmeye devam edebilirim Very Happy
sakura hime
sakura hime
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından LordCha C.tesi 1 Ağus. - 13:20

Sakura-hime, söylediğim gibi aynen devam et bleach'te.Bu arada 123-124-125 benim favori bölümlerimdendir(içlerinden 124 özellikle).O bölümlere yaklaşnca aralıksız izliyceksin şimdide hazır ol.
ve not: 3G + maske XDD
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından sakura hime C.tesi 1 Ağus. - 13:32

tamam anlıyorum seni Very Happy unuttum dün bugün unutmassam dediğini yapıcam Very Happy dediğin bölümleri izledim şuan 130 dayım sanırım akşama kadar 140'ı geçerim güzel gidiyor Very Happy ichigo grimmjow ile ne zaman dövüşecek merakla bekliyorum Very Happy
sakura hime
sakura hime
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından LordCha C.tesi 1 Ağus. - 13:40

159 olması lazım.Fillere geçmeden dövüşücekler ve ondan sonra filler başlıycak.Sen o dövüşten sonra 190'a atlıycaksın ve bleach i artık hd olarak izleyip devam edeceksin.
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından sakura hime C.tesi 1 Ağus. - 13:48

hım anladım o zaman ben 168'e kadar indiriyim ah aslında dövüşlerini bugün izleme istiyorum ama bugün kaç bölüm izleyebilirim emin değilim nse bakalım artık
sakura hime
sakura hime
Hiper Animeci
Hiper Animeci

23 sayfadaki 40 sayfası Önceki  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sonraki

- Similar topics